Portal_background_image

استاندار در آيين بهره برداري از مدرسه 12 كلاسه در اراك؛ هفته دولت هفت هزار و ۲۰۰ متر مربع به فضاهاي آموزشي استان مركزي افزوده شد

آقازاده استاندار مرکزی همزمان با چهارمین روز از هفته دولت در حاشیه آیین بهره برداری از مدرسه ۱۲ کلاسه مشارکتی محمد محمودی در اراک ، گفت: هفت هزار و ۲۰۰ متر مربع همزمان با هفته دولت به فضاهای آموزشی این استان افزوده شد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: این فضاها در قالب ۶ طرح آموزشی و ۲ طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارت ملی، استانی و خیران مدرسه ساز استان به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: با بهره برداری از این طرح ها ۵۴ کلاس درس در راستای افزایش عدالت آموزشی و رفاه دانش آموزان در نقاط مختلف استان مرکزی به مجموع کلاس های مدارس استان افزوده شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان مرکزی نیز در این آیین گفت: عملیات اجرایی ۱۱۷ طرح آموزشی این استان در حال انجام است که پیش بینی می شود ۳۶ طرح تا پایان سال جاری به آموزش و پرورش تحویل شود.

 محمدی افزود: مجتمع سازی فضاهای آموزشی از برنامه های سازمان نوسازی مدارس است و تلاش می شود با تخصیص زمین از طریق مسکن و شهر سازی و خیران به این اداره کل مجمع های آموزشی در تمام نقاط استان ایجاد شود.

وی ادامه داد: مدرسه ۱۲ کلاسه مشارکتی حاج محمد محمودی اراک با زیر بنای یک هزار و ۲۰۰ متر مربع  با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی ساخته و به آموزش و پرورش تحویل شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان مرکزی خاطرنشان کرد: زمین این مدرسه به مساحت هفت هزار متر مربع توسط خیران تامین و در این زمینه ۲ مدرسه تا کنون ایجاد شده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها