Portal_background_image

استاندار درگذشت جانباز دوران دفاع مقدس صادق دوخايي مدير كل فقيد بنياد شهيد استان را تسليت گفت

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی درگذشت جانباز دوران دفاع مقدس محمدصادق دوخايي مدير كل فقيد بنياد شهيد و امور ایثارگران استان را تسلیت گفت.

استاندار مرکزی در این پیام آورده است: استواری عظمت جانبازان که پس از جانفشانی بی ادعا در عرصه مبارزه با خصم با زخمی بر پیکر و رنجی خاموش در پس صلابت آسمانی، عمری بسته لب از شِکوِه، تجلی شوکت ایثار را به نظاره نهاده‌اند، ‌شُکوه را شرمنده می‌سازد.

وی بیان کرده است: خبر درگذشت جانباز هشت سال دفاع مقدس حاج محمد صادق دوخایی مدیر کل فقید بنیاد شهید و امورایثارگران استان پس از سالها تحمل درد و رنج ناشی از جراحت و جانبازی، موجب تالم و تاثر فراوان شد.

استاندار مرکزی ابراز کرده است: مرحوم دوخایی شخصیتی متدین، متین، انقلابی، متعهد و از مدیران خدوم و توانمند بودند که عمر شریف خود را در تلاش برای اعتلای نهضت اسلامی، دفاع از ارزشها و آرمانهای انقلاب و خدمتگزاری به خانواده معظم شهدا و ایثارگران سپری نمود.

آقازاده ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز جانباز ، مردم شهید پرور و ولایت مدار استان مرکزی و جامعه ایثارگری استان صبر جمیل و تسلای خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز معزز را از  درگاه خداوند متعال مسئلت کرده است.

گفتنی است محمدصادق دوخائی مدیر کل بنیاد مرکزی جانباز ۲۵% افتخار آفرین هشت سال دفاع مقدس صبح امروز جمعه ۲۶ مردادماه ۹۷ پس از تحمل درد و مشقت فراوان دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
محمدصادق دوخایی جانباز 25درصد جنگ تحمیلی در تاریخ 63/02/21در ناحیه شرق دجله از ناحیه چشم،اعصاب،ریه ،کلیه و شیمیایی شدن دچار آسیب و درجه رفیع جانبازی رسید.مرحوم دوخایی در اثر عود کردن این عوارض دارفانی را وداع و دعوت حق را لبیک گفت.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها