Portal_background_image

استاندار خواستار تعیین تکلیف تسهیلات خود اشتغالی شد

استاندار مرکزی خواستار تعیین تکلیف تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی شد و گفت: وضعیت این تسهیلات در بانک های این استان باید تا 15 روز آینده مشخص شود.
 

ˈمحمد حسین مقیمیˈ روز یکشنبه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان مرکزی در اراک افزود: اگر بانک های عامل این استان توان ارائه تسهیلات به مقدار تعیین شده را ندارند باید میزان تعهدات خود را مشخص کنند تا تکلیف مردم مشخص شوند.

وی بیان کرد: بانکها اگر در زمان تعیین شده، نامه اصلاحیه ارائه ندهند باید بر اساس آمار قبلی تسهیلات را پرداخت کنند و هیچ عذری پذیرفته نیست.

مقیمی اظهار کرد: در هر امری، اجرای ابلاغیه ها ضروری است و عمل به آن وظیفه ای است که باید با دقت انجام شود.

وی عنوان کرد: بسیاری از مردم به ویژه جوانان برای دریافت تسهیلات اشتغال چندین ماه است که چشم امیدشان به دستگاه ها و بانک های عامل است که باید تقاضای آنها در کوتاهترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی 'گفت: عملکرد بانک های عامل استان از محل اعتبارات سال 91 در زمینه خود اشتغالی 31 درصد و در زمینه مشاغل خانگی 30 درصد است.

ˈناصر شیخیˈ افزود: تصویب پنج طرح از محل اعتبارات از محل بنگاه های اقتصادی زودبازده، سه طرح در حوزه صندوق توسعه ملی به صورت ارائه تسهیلات ارزی و ریالی، سه طرح دانش بنیان پارک علم و فناوری از محل تفاهم نامه صندوق مهر امام رضا (ع) و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اختصاص 250 میلیارد ریال از محل ماده 104 قانون بودجه سال 92 به کمیته امداد و 87 میلیارد ریال به بهزیستی استان مرکزی، از مهمترین مصوبات این نشست بود.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها