Portal_background_image

استاندار: خلق حماسه اقتصادی با بهره مندی از فرصت ها و منابع امکان پذیر است

استاندار استان مرکزی گفت: خلق حماسه اقتصادی با بهره مندی از فرصت ها و منابع امکان پذیر است.
 

محمد حسین مقیمیˈ روز پنج شنبه در جمع مردم ساوه در مسجد انقلاب این شهرستان افزود: مقاومت و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی منجر به خلق حماسه اقتصادی خواهد شد.

وی با اشاره به این که حماسه سیاسی با حضور پرشور مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خرداد امسال محقق شد، اظهار کرد: همه باید برای دستیابی به منویات مقام معظم رهبری و حماسه اقتصادی تلاش کنیم.

وی بیان کرد: تهدیدها و تحریم های دشمنان علیه ملت بزرگ ایران، نباید خللی در اراده فولادین آنان در تحقق حماسه اقتصادی وارد کند.

مقیمی با اشاره به این که باید با استفاده از نیروهای کارآمد و با تجربه به شتاب بخشیدن به تولید و صنعت بیافزاییم، گفت: برخی کشورهای صادرکننده مهم جهان بدون برنامه ریزی اصولی و با استفاده از این مهم توانسته اند به موفقیت در تولید دست یابند و بازارهای صادرات دنیا را تصاحب کنند.

وی افزود: هم اکنون حدود 500 واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان وجود دارد که تنها با 10 درصد افزایش تولیدات آنها می توانیم شاهد پیشرفت، توسعه، رونق و آبادانی صنایع این شهرستان باشیم.

در حاشیه این مراسم نیز استاندار استان مرکزی، نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ساوه و تنی چند از مسوولان با خانواده شهید ˈیوسف بابانظرˈ دیدار کردند. *

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها