Portal_background_image

استاندار: خدمات و امكانات رفاهی به مردم 18 منطقه حاشیه شهر ساوه اختصاص می یابد

استاندار گفت: خدمات و امكانات رفاهی به مردم 18 منطقه حاشیه شهر ساوه كه در گذشته در محدوده شهری نبودند، اختصاص می یابد.

 'علی اكبر شعبانی فرد' روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های نیمه تمام شهرداری ساوه در جمع خبرنگاران افزود: برخورداری از نعمت آب، برق، گاز و تلفن در این مناطق ضروری است و باید نسبت به اجرای آن اهتمام جدی داشت.

وی اظهار داشت: در كمیسیون ماده پنج به ریاست معاون عمرانی استانداری مركزی با توافقات قبلی شهرداری نسبت به رفع مشكل خدمات رفاهی این مناطق اقدام خواهد شد.

وی با اشاره به ساختمان قدیمی و قبلی مجموعه زندان ساوه، بیان كرد: تخریب این مكان در رفع گره كور ترافیك مركز شهر و روان سازی آن موثر است.

شعبانی فرد گفت: مكان مذكور با اختیاراتی كه به شهرداری ساوه داده می شود با اتخاذ تصمیمات لازم نسبت به ساخت و سازهای جدید در آن اقدام خواهد شد.

وی در خصوص ساخت پایانه حمل و نقل شهر ساوه افزود: باید نسبت به تسریع در عملیات اجرائی این مكان اقدام جدی صورت گیرد تا این شهرستان با توجه به مهاجرپذیری و حمل و نقل بالای صورت گرفته در آن از مكانی مناسب برای این امر برخوردار شود.

وی اظهار داشت: یكی دیگر از پروژه های نیمه تمام ساوه تكمیل مصلی این شهر است كه باید در كمسیون ماده پنج تعیین تكلیف شود.

وی با اشاره به بازدیدهای نامحسوس و محسوس خود از وضعیت روشنایی معابر شهر ساوه نیز بیان كرد: توجه به وضعیت روشنایی این شهر ضروری است و باید نسبت به تامین روشنایی و رفع معایب آن اقدام شود.

استاندار  ادامه داد: ساخت كمربندی شرقی و غربی ساوه از بروز سوانح رانندگی و ورود كامیون به داخل شهر جلوگیری كرده و انجام آن ضریب ایمنی تردد خودروها را افزایش می دهد.

وی افزود: در این راستا با پیگیری های صورت گرفته در دو هفته گذشته مبلغ 40 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی مصوب شد كه جدای از آن، نسبت به تخصیص اعتبار برای تسریع در اتمام این پروژه اقدام شود تا ساوه از مبلمان شهری مناسب بهره مند شود.

وی اظهار داشت: پروژه تصفیه خانه آب و فاضلاب ساوه نیز در قالب طرح مهر ماندگار قرار گرفته و تلاش خواهد شد تا پایان امسال به بهره برداری برسد تا مردم این شهر از خدمات آن بهره مند شوند.

استاندار به همراه معاون عمرانی استانداری مركزی، امام جمعه و فرماندارساوه، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردارساوه به همراه جمعی از مسئولان استانی و محلی روز چهارشنبه از پروژه های نیمه تمام شهرداری ساوه بازدید كردند


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها