Portal_background_image

استاندار: حمايت از صنايع توليدي استان مهمترين اولويت بانك ها است

استاندار گفت: مهمترين برنامه بانك ها در بخش اشتغال،‌حفظ وضعيت كار موجود و افزايش ظرفيت توليد صنايع در استان است.

محمد حسين مقيمي روز يكشنبه در جلسه شوراي هماهنگي بانك هاي استان كه با حضور معاونين استاندارو مديران بانك هاي استان در محل استانداري برگزار شد گفت: منابع انساني مهمترين عامل توسعه و پيشرفت هر استاني است كه خوشبختانه استان مركزي اين منابع را در اختيار دارد و استان مركزي از مديران باسابقه و باتجربه اي استفاده مي كند با بازدهي كه ايجاد مي كنند باعث مي شوند كه مشكلات استان حل شود.


مقيمي خطاب به مديران بانك ها گفت: همه بايد كمك كنيد تا استان در توسعه به پيش برود و لازم است بانك ها صنايع توليدي را حمايت كنند و از فعاليت هاي اقتصادي آنها بهره مند شوند و اشتغال و رفع بيكاري را در اولويت برنامه هاي خود قرار دهند.
وي اضافه کرد: در اين شرايط بد اقتصادي مديران بانکها به همه دست اندرکاران اقتصاد کمک کنند و تا عادي شدن شرايط در کمک به مردم استان کم گذاشته نشود.
 

در اين جلسه رئيس امور شعب بانک ملي استان به عنوان رئيس شوراي هماهنگي بانك هاي استان گزارشي از وضعيت بانک هاي استان و مهمترين مشکلات آنها ارائه داد و ضمن اعلام آمادگي همه جانبه بانک ها براي همکاري با دولت، خواستار کمک استاندار در تعين تکليف معوقات بانک هاي استان و امنيت بانك ها شد.
 

گفتني است در اين جلسه مديران بانك هاي استان نيز به بيان ديدگاه هاي خود در زمينه مسائل اقتصادي استان پرداختند.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها