Portal_background_image

استاندار: تولیدات دارویی جدید نشان از بی اثر بودن تهدیدات دشمنان است

استاندار  گفت : تولیدات دارویی جدید نشان از بی اثر بودن تهدیدات دشمنان و عزم ملی برای سازندگی و خودكفایی ایران اسلامی است.

علی اكبر شعبانی فرد' روز یكشنبه در حاشیه رونمایی از پنج محصول پزشكی جدید در شركت آوا پزشكی آشتیان افزود : با وجود فشارهای بین المللی و تشدید تحریم ها، ایران اسلامی بار دیگر با رونمایی از دستاوردهای پزشكی قدرت و توانمندی علمی و فنی خود را نشان داد.

وی توضیح داد: ایران با تولید داروهای رادیوتراپی و انواع محصولات منحصر به فرد پزشكی به دنیا اعلام كرده كه در این حوزه حرفی برای گفتن دارد و گوی سبقت را از بسیاری كشورهای مدعی ربوده است.

استاندار  خاطر نشان كرد: محصولات جدید در خطوط تولید شركت آوا پزشكی آشتیان بخش اعظم نیازهای كشور به انواع سرسوزن ها و تجهیزات پزشكی تخصصی را برطرف كرده و بستر صادرات این محصولات نیز مهیا است.

شعبانی فرد ادامه داد: استان مركزی در زمینه تولید محصولات پزشكی از ظرفیت بالقوه بالایی برخوردار است و در صورت سرمایه گذاری داخلی و خارجی توانایی تولید انواع داروهای مورد نیاز بیماران خاص و طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات پزشكی را دارد.

پنج محصول 'سرنگ انسولین یكپارچه'، 'سرنگ اف كلروتراپی'، 'نیدل دندانپزشكی'، 'نیدل چشم پزشكی'، 'نیدل مزوتراپی' و 'بایوپسی پانچ' روز یكشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بهره برداری از طرح توسعه شركت آوا پزشكی آشتیان رونمایی شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها