Portal_background_image

استاندار : توسعه کارآفرینی از خواسته های مهم رهبر معظم انقلاب است

 استاندار  گفت: توسعه کارآفرینی از خواسته های مهم رهبر معظم انقلاب است که باید مورد توجه جدی مسوولان قرار گیرد.
 

 ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز شنبه در هفتمین جشنواره تجلیل از تعاون گران و کارآفرینان برتر استان مرکزی در مجتمع فرهنگی - هنری آفتاب اراک افزود: فرهنگ کارآفرینی و تعاون باید روز به روز در جامعه و این استان افزایش یابد.

وی بیان کرد: بر اساس نتایج تحقیقات، کارآفرینی نوپا در دنیا 10 و 19 صدم درصد است که این مهم در ایران، 9 و 18 صدم درصد است.

استاندار ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در میان 42 کشور عضو دیده بان جهانی، رتبه 19 را در بحث کارآفرینی دارد و امید است با تلاش و همت والا این جایگاه روز به روز ارتقای بیشتری یابد.

شعبانی فرد اظهار کرد: کارآفرینی و تعاون می تواند در مسیر توسعه ما را به موفقیت های بسیار بزرگی برساند که باید از این پتانسیل و ظرفیت به نحو مطلوب بهره برد.

وی تاکید کرد: اگر فرهنگ تعاون و همکاری در کشور وجود نداشته باشد، فلسفه مقاومت تشکیل نمی شود و به دلیل همین فرهنگ است که روز به روز شاهد خودکفایی و تولیدات داخلی هستیم.

استاندار اضافه کرد: توسعه فرهنگ تعاون در عدالت اقتصادی و استقلال بیشتر کشور، نقش بسیار مهم و موثری دارد و کارآفرینی نیز یک فرصت، تحول و تکامل است.

شعبانی فرد تصریح کرد: ملت ما ثابت کرده است که می خواهد روی پای خود بایستد و به برکت انقلاب اسلامی است که ایران هر روز شاهد کسب توفیقات عظیم و گسترده در عرصه ها و بخش های مختلف است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها