Portal_background_image

استاندار: توسعه متوازن وعدالت از دستاورد های انقلاب اسلامی است

استاندار گفت: توسعه متوازن نقاط مختلف کشور و عدالت اجتماعی از دستاورد های مهم انقلاب اسلامی است.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز پنج شنبه در آیین بهره برداری از پنج طرح عمرانی در روستای غینر شهرستان شازند افزود: انقلاب اسلامی با توزیع مناسب امکانات در سراسر کشور به بی عدالتی های دوران ستم شاهی پایان داد.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی دو مدل حکومتی مارکسیستی و سرمایه داری را به چالش کشیده و بنیان نوینی را بر پایه عدالت و معنویت در جهان پایه گذاری کرد.

وی،در بخش دیگری از سخنانش تحریم ها را یک فرصت برای کشور دانست و گفت: صادارت استان از 75 میلیون دلار قبل از تحریم های اخیر به یک میلیارد دلار در سال 90 افزایش یافته است .

وی بیان کرد: بهره برداری از طرح توسعه پالایشگاه شازند با ظرفیت تولید 16 میلیون لیتر در روز، در آینده نزدیک با حضوررییس جمهور آغاز می شود.

وی،در خصوص اقدامات عمرانی انجام شده در استان مرکزی نیز گفت: گاز رسانی به تمامی شهرها و 83 درصد از روستا ها، ساخت خانه های بهداشت و مدارس و احداث راههای مواصلاتی از دستاوردهای انقلاب در این استان است.

شعبانی فرد، احداث ساختمان دهیاری، خرید ماشین آلات، ساخت غسالخانه، ایجاد ایستگاه آتش نشانی و آسفالت معابر روستایی را از اقدامات انجام شده در سال جاری عنوان کرد.

استاندار  عنوان کرد: برق رسانی به روستا های بالای 20 خانوار و تشکیل دهیاری در کنار شورای اسلامی شهرها از اولویت بر نامه های این استان است.

وی، با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: مردم با حضور خود در این راه پیمایی پایبندی خود به نظام اسلامی را به اثبات رساندند.

در این آیین ساختمان بهیاری، زیرسازی و آسفالت معابر، بوستان روستایی ، جدول گذاری و طرح مکانیزه جمع آوری زباله به بهره برداری رسید. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها