Portal_background_image

استاندار: تهدید وتحریم دشمنان با درایت ، بصیرت و اتحاد به فرصت تبدیل می شود

استاندار  گفت:تهدید و تحریم دشمنان با درایت، بصیرت و اتحاد مردم ولایتمدار به فرصت سازندگی و رشد تبدیل می شود.

ˈ علی اکبر شعبانی فردˈ شامگاه شنبه در آیین معارفه فرماندار شهرستان خنداب افزود: دشمنان تمامی تلاش تبلیغی و سیاسی خود علیه انقلاب اسلامی را به کار گرفته اند اما ملت ایران آنان را مایوس می کنند.

وی اظهار کرد: به برکت خون شهدا، نظام جمهوری اسلامی امروز در حوزه های دانش بنیان و فناوری نوین علمی رشد جهشی داشته و حرف های زیادی برای گفتن دارد که این مهم دشمنان را به شدت خشمگین کرده است.

استاندار  بیان کرد: ملت فهیم ایران با صبر و پاسداری از حریم ولایت و دین، امروز به الگوی بیداری اسلامی مسلمانان جهان تبدیل شده که این مساله برای دشمنان قابل تحمل نیست.

شعبانی فرد عنوان کرد: تحریم های اقتصادی بهترین فرصت برای باروری استعدادها، تقویت همدلی و بهره گیری حداکثری از توان داخل در سازندگی و رشد است و باید در شرایط موجود با همدلی و هماهنگی نشاط و امید را در مردم زنده نگه داشت.

وی، در بخش دیگری از سخنانش مدیریت و پذیرش مسوولیت در نظام اسلامی را رسالتی سنگین عنوان کرد و گفت: بر اساس منشور حضرت علی (ع) توجه به عمران و آبادی شهرها، سرمایه گذاری مولد، توجه به گروه های آسیب پذیر، برقراری امنیت و رفع تبعیض ، پرهیز از تجمل گرایی، توجه به خواست عمومی مردم و نظارت و بازرسی نامحسوس از وظایف مهم کارگزاران در نظام اسلامی است.

استاندار  اضافه کرد: اساس حکومتداری اسلامی بر عدالت محوری است و بزرگترین وظیفه فرمانداران به عنوان نماینده ارشد اجرایی دولت، تحقق این مهم است.

شعبانی فرد تصریح کرد: خنداب یکی از شهرستان های کم برخوردار استان مرکزی است که نیاز به توسعه امکانات و زیرساخت های مناسب دارد و باید در سایه همدلی و برنامه ریزی با سرعت محرومیت های آن زدوده شود.

وی خاطرنشان کرد: وجود تاسیسات آب سنگین در شهرستان خنداب نگین ارزشمند و افتخارآمیزی است.

امام جمعه شهرستان خنداب نیز گفت: پذیرش مسوولیت در نظام اسلامی به معنای حضور در سنگر خدمتگذاری و پیشبرد اهداف نظام اسلامی است .

حجت الاسلام ˈتقی لطفیˈ افزود: نگاه اسلام به مسوولیت ˈارزشیˈ است و باید در سایه قانونمداری و برنامه محوری موفقیت در مسوولیت های کلیدی حاصل شود.

بخشدار مرکزی شهرستان خنداب نیز گفت: این شهرستان با 60 هزار نفر جمعیت ساکن و 15 هزار نفر جمعیت سیار رتبه پنجم جمعیتی استان مرکزی را دارد و باید آهنگ توسعه آن شتاب گیرد.

ˈمجید گازریˈ افزود: در حال حاضر نمایندگی اغلب دستگاه های اجرایی در این شهرستان مستقر شده و انتظار است با برنامه ریزی مشکلات این منطقه هرچه زودتر برطرف شود.

در این مراسم ˈسید محسن سجادیˈ به عنوان فرماندار شهرستان خنداب معرفی و از خدمات فرماندار پیشین تقدیر شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها