Portal_background_image

استاندار: تهدیدها و فشارهای دشمن برای تضعیف اراده ملت ایران محکوم به شکست است

 استاندار گفت: تهدیدها و فشارهای دشمن برای تضعیف اراده ملت ایران محکوم به شکست است.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز جمعه در حاشیه صبحگاه مشترک سپاهیان حضرت محمد (ص) بسیج اراک در جمع خبرنگاران افزود: امروز ایران اسلامی با هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و پشتیبانی همه جانبه مردم در اوج قدرت و اقتدار است.

وی خاطر نشان کرد: تاریخ مصرف ادبیات تحریم دشمنان علیه ملت ایران اسلامی گذشته است زیرا مردم با صلابت و توکل بر خدا با محوریت ولایت فقیه مقابل فشارهای دشمنان از آغاز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایستاده اند.

استاندار  ادامه داد: مسوولان کشور نیز باید این دوران را تدبیر کرده و برای عبور موفقیت آمیز کشور از پیچ تاریخی بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی برنامه ریزی و فعالیت کنند.

شعبانی فرد تاکید کرد: ملت ایران اسلامی بر اساس اندیشه و تفکر بسیجی برای دفاع از مقدسات و ارزش های انقلاب اسلامی آماده هستند و در این مسیر شایستگی های خود را به دنیا ثابت کرده اند.

وی اظهار کرد: برگزاری رزمایش های بسیج پیام بازدارندگی به جهانیان دارد که این روند همواره در کشور و سازمان بسیج مستضعفین متبلور و مشهود است.

استاندار خاطر نشان کرد: دشمنان با دیدن وحدت و اتحاد یکپارچه ملت ایران اسلامی با محوریت ولایت فقیه با قدرت ایران آشنا شده و باید درک کنند که همیشه پیروزی با انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

رزمایش سپاهیان حضرت محمد (ص) روز پنج شنبه با رمز ˈیا رسول اللهˈ در منطقه عمومی بسیج اراک با حضور گردان های بیت المقدس این شهرستان با هدف آمادگی نظامی و دفاعی به مدت دو روز در مرکز آموزش شهدای بسیج آغاز شد.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها