Portal_background_image

استاندار: تبعیت محض از ولایت فقیه پیام اصلی شهیدان است

استاندار  گفت: تبعیت محض از ولایت فقیه پیام اصلی شهیدان والامقام به قشرهای مختلف مردم و جامعه است.

'علی اكبر شعبانی فرد' روز یكشنبه در حاشیه برگزاری یادواره شهدای كارمند استان با عنوان 'لاله های آسمانی'  افزود: رزمندگان اسلام و شهیدان والامقام الگوی ولایتمداری و ولایت باوری در جامعه هستند.

وی اضافه كرد: جوانانی كه در سایه فرهنگ ایثار و شهادت تربیت و پرروش یابند هرگز تسلیم زورگویان و نظام سلطه نخواهند شد و در مقابل استكبار با محوریت ولایت فقیه ایستادگی خواهند كرد.

استاندار  بیان كرد: فرهنگ شهادت جامعه را زنده نگه داشته و كشور را در مسیر عزتمندی، سربلندی، افتخار و ذلت ناپذیری هدایت می كند.

شعبانی فرد ادامه داد: بیداری اسلامی در سایه فرهنگ شهادت در منطقه به وجود آمده و ایران اسلامی مشعل معنوی ، عزت، استقلال و عزتمندی را در جهان روشن كرده كه روز به روز درخشان تر می شود.

وی خاطر نشان كرد: روح شهادت طلبی در انقلاب های مردمی فلسطین، لبنان، مصر، بحرین، لیبی و سایر كشورها مشهود است و این روحیه در جوانان عربستانی نیز قابل مشاهده است.

استاندار  اظهار كرد: برگزاری یادواره شهدا با حضور قشرهای مختلف مردم موجب زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان در جامعه می شود كه این مهم باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

این یادواره با همكاری اداره روابط عمومی و اموربین المل و پایگاه مقاومت بسیج صاحب الامر (عج) استانداری و حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی استان مركزی برگزار شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها