Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: اتمام پروژه هاي مسكن مهر تا پايان دولت دهم

 استاندار گفت: کلیه پرو‍ژه های مسكن مهر استان مركزي باید تا پایان دولت دهم به اتمام برسند.

 علی اكبر شعبانی فرد' روز شنبه درنشست شورای مسكن استان مركزی از حضور پرشور مردم شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان در دومین مرحله از انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد و  عنوان كرد: مردم فهيم، هوشيار و موقع شناس استان مركزي با حضور پرشور خود در انتخابات مرحله دوم در شهرهاي تفرش، آشتيان و فراهان حماسه ديگري را رقم زدند.

استاندار در اين نشست گفت: مسكن مهر یكی از طرح های مهم دولت با هدف خانه دار كردن مردم است كه مجریان باید همه تلاش خود را برای تحقق صددرصدی اهداف آن به كارگیرند.

شعبانی فرد تصریح كرد: اتمام پروژه های مسكن مهر به كمك همه مسوولان نیاز دارد و همه باید برای اتمام این طرح مهم تلاش كنند.

استاندار اظهار داشت:‌22 هزار واحد مسكن مهر تا پایان بهمن ماه سال جاری به متقاضیان این استان واگذار می شود.

شعباني فرد ادامه داد: براساس برنامه مدون باید سه هزار و 259 واحد مسكن مهر استان در خرداد، شش هزار و 76 واحد در شهریور، سه هزار و 348 واحد در تیر و چهار هزار و 82 واحد در بهمن ماه امسال در شهرهای بابیش از 25 هزار نفر جمعیت ساخته و تحویل شود.


وی بيان داشت: همچنین پنج هزار و 250 واحد مسكن مهر نیز امسال در شهرهای با جمعیت كمتر از 25 هزار نفر به بهره برداری می رسد.

استاندار دستگاه های اجرایی و كارمندان دولت را مكلف كرد: اقساط و دیون بانكی را پرداخت كرده و در غیر این صورت مبلغ قسط از حقوق آنان كسر شود.وی افزود: چهار هزار و 800 وام مسكن مهر جدید برای پرداخت به متقاضیان مصوب خواهد شد تا مشكلی در تامین مالی برای این طرح ها نباشد.


استاندار  ادامه داد: دستگاه های اجرایی كه برای انجام طرح های عمرانی زمین دریافت كرده اند در صورت عدم ساخت و ساز باید آن را به دولت تحویل دهند تا تعیین تكلیف شود.


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مركزی نیز گفت: یكی از چالش های موجود در طرح مسكن مهر ارایه خدمات از سوی شركت های آب، برق و گاز است كه قرار شد این شركت ها با بازدیدهای هفتگی به طرح های مسكن مهر خدمات مذكور را ارایه دهند.


'هوشنگ بازوند' ادامه داد: اتمام طرح مسكن مهرتاثیر به سزایی در خانه دار شدن اقشار مختلف به ویژه جوانان دارد.


مدیر كل راه و شهرسازی استان مركزی نیز گفت: 51 هزار واحد مسكن مهر شامل روستایی، خود مالكین و طرح های بافت فرسوده در حال ساخت است كه 27 هزار و 600 واحد آن در شهرهای این استان قرار دارد.


'غلامرضا خرمی' ادامه داد: اعتبار دستگاه های خدمات رسان به صورت كامل تخصیص داده می شود تا آنان بتوانند در حداقل زمان به ارایه خدمات به طرح های مسكن مهر بپردازند.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها