Portal_background_image

استاندار: بیش از 40 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه های عمرانی آشتیان اختصاص یافت

استاندار گفت: بیش از 40 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه های عمرانی این شهرستان از جمله تعریض محور آشتیان به راهجرد و تکمیل فاضلاب شهری اختصاص یافته است.

 ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ سه شنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان آشتیان افزود: از این میزان اعتبار حدود 28 میلیارد ریال جهت تعریض جاده آشتیان به راهجرد و بیش از 11 میلیارد و 200 میلیون ریال نیز جهت تکمیل فاضلاب شهری آشتیان اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: 50 درصد هزینه های پروژه تعریض جاده آشتیان به راهجرد تخصیص یافته است و بزودی عملیات تکمیلی این پروژه اجرایی خواهد شد.

استاندار  اظهار داشت: در آینده ای نزدیک تقاطع جاده آشتیان به راهجرد و راه آهن کشوری نیز جهت عبور و مرور روانتر وسایل نقلیه دو بانده می شود.

شعبانی فرد تصریح کرد: جهت پیشرفت شهرستان باید زمینه برای سرمایه گذاری بخش خصوصی و سرمایه های فعال کشور فراهم شود تا با استفاده از توان سرمایه شاهد آبادانی در این منطقه باشیم.

وی بیان کرد: پیشرفت روز افزون استان در گرو همت مردانه و کار مضاعف مسوولین و مردم و وحدت در انجام کارهای شهرستان ها است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: باید برای پیشرفت شهرستان آشتیان شتاب بیشتری به فعالیت ها و کارها داده شود.

دکتر ˈعباس صلاحیˈ افزود: مردم آشتیان در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی حضور چشمگیری داشته اند به همین خاطر باید برای رفع مشکلات آنان تلاش های بیشتری صورت گیرد.

وی اضافه کرد: تکمیل فاضلاب شهری و ساختمان فرمانداری، توسعه شهرک صنعتی، بهبود وضعیت شهری و آب روستایی و فرهنگسرای سید جلال الدین آشتیانی از نیازهای جدی شهرستان آشتیان می باشد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فرماندار، امام جمعه و شوراهای اسلامی شهرستان تلاش زیادی برای رفع مشکلات دارند و باید با کار و وحدت بیشتر زمینه ارتقا آشتیان را فراهم سازیم.

در این نشست ˈاکبر شایسته فردˈ به عنوان فرماندار شهرستان آشتیان معرفی و از زحمات ˈبهروز اردلان رادˈ تقدیر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها