Portal_background_image

استاندار: بهره برداری از طرح های مهر ماندگار موجب تحولی چشمگیر در کشور می شود

استاندار گفت: تکمیل و بهره برداری ازطرح های مهر ماندگار موجب تحولی بزرگ و چشمگیر در نقاط مختلف کشور می شود.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ  عصر چهارشنبه درجریان بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی، ورزشی وتوانبخشی ایثارگران استان مرکزی در اراک افزود: دولت برای خدمتگذاری بهتر به مردم، مصمم به تکمیل و بهره برداری از طرح های عمرانی مهر ماندگار است

وی بیان کرد: طرح های مهر ماندگار از کلیدی ترین نیازهای هر استان و شهرستان محسوب می شوند که با انجام آن ها بسیاری از مشکلات مردم در بخش های مختلف برطرف خواهد شد.

استاندار  اضافه کرد: اجرای طرح های مهر ماندگار به معنای بی توجهی به دیگر طرح های درحال اجرا در کشور نیست، بلکه تعهد و اهتمام دولت برای اتمام طرح های اساسی است.

وی خاطر نشان کرد: خدمات دولت دهم به طور بی وقفه تا آخرین لحظه ادامه دارد و این عملکرد مثبت شکوفایی کشور را در پی خواهد داشت.

استاندار یادآور شد: دستگاه های اجرایی باید در اجرای به موقع این طرح ها و پروژه های عمرانی دقت، سرعت و حفظ کیفیت کار را مد نظر قرار دهند.

شعبانی فرد توضیح داد: 26 پروژه نیمه تمام بزرگ در استان مرکزی در قالب طرح های مهر ماندگار در بخش های مختلف تعریف شده است.

حجت الاسلام ˈحسن هنرمندˈ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی نیز گفت: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثارگران با زیر بنای 12 هزار و 500 متر مربع با کاربری های اقامتی، رفاهی، فرهنگی، درمانی، توانبخشی، آموزشی و ورزشی در اراک حال ساخت است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها