Portal_background_image

استاندار: بصیرت و حضور مردم در 9 دی خط بطلان بر حرکت‌های دشمنان بود


استاندار گفت: بصیرت و حضو ر مردم ایران در حماسه نهم دی خط بطلانی بر تفكر و انديشه و مكر دشمن بود.
 

علي اكبر شعباني فرد يكشنبه شب در گفتگوي زنده تلويزيوني درباره حماسه 9 دي گفت: هدف اصلی دشمنان خارجی و معاندين نظام در فتنه سال 88 براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود كه مردم با حضور خود در حماسه 9 دي نشان دادند اجازه فتنه گري را به دشمنان نخواهند داد.


استاندار با بیان اینکه فتنه سال 88 یک توطئه کاملا آمریکایی و صهیونیستی بود، ادامه داد: این شرایط محکی برای تشخیص سره از ناسره بود.


وی نهم دی را روز خنثی سازی توطئه های خارجی و لبیک به ندای مقام معظم رهبری دانست و افزود: در این روز یک بار دیگر توطئه های خارجی که با همراهی برخی عوامل بی تدبیر در داخل ادغام شده بود، نقش بر آب شد و این فتنه به خود آنان بازگشت.


شعبانی فرد ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از 15 خرداد سال 42 تا به امروز، شاهد فتنه های بسیاری بوده که همگی با بصیرت مردم و رهبری این ملت خنثی شده است.


وی خاطرنشان کرد: تفکر و اندیشه دشمن با عوامل داخلی بر این بود که در این روز، نظام جمهوری اسلامی ایران سقوط خواهد کرد، اما آنها از بصیرت مردم ایران غافل بودند.


وی با اشاره به روحیه انقلابی مردم ایران اظهار داشت: مردم ایران همواره نشان داده اند که در مقابل نقشه ها و حرکت های دشمن ایستادگی دارند و نمی گذارند که بر انقلاب آنها خدشه ای وارد شود.


وی ادامه داد: شعارهای ملت ایران در 9 دی مشخص کرد که آنان به هیچ جناحی گرایش ندارند و هدف آنها فقط دفاع از انقلاب و رهبری است.


استاندار خاطر نشان کرد: حضور خودجوش مردم در روز 9 دی نشان داد که مردم ایران ولایتمدار بوده و توطئه ها را خنثی خواهند کرد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها