Portal_background_image

استاندار بر پيگيري و رفع مشكلات مردم تاكيد كرد

استاندار در ديدار با ائمه جمعه، اعضاي شوراي شهر وشهرداران و فرمانداران خنداب، كميجان و جاورسيان گفت: خدمت به مردم را از وظايف مديران در بخش هاي مختلف بيان كرد.

ائمه جمعه ، اعضاي شوراي شهر ، شهرداران و فرمانداران خنداب، كميجان، ميلاجرد و جاورسيان روز سه شنبه در جلسه اي با حضور استاندار و نماينده مردم شهرستانهاي اراك، كميجان و خنداب در مجلس شوراي اسلامي برخي از مسائل و مشكلات اين دو شهر را مطرح و بررسي كردند.


استاندار در اين جلسه كه در دفتر وی تشکیل شد، با بیان این که دولت در خصوص حل مشکلات شهری استان اهتمام لازم را دارد، افزود: مسئولان دولت، اعضاي شوراي شهر و مدیران باید با مشارکت یکدیگر به بهترین نحو از ظرفیت‌های موجود استفاده کرده و آنها را به قابلیت‌های اجرایی تبدیل کنند.


وي بر ضرورت اتمام پروژه هاي نيمه تمام با هدف ارتقاي سطح رضايتمندي مردم تاكيد كرد تلاش دولت بر اين است كه تمامي پروژه هاي نيمه تمام در دولت دهم تكميل و مورد بهره برداري قرار گيرد.


در اين جلسه در خصوص آب، بهداشت و درمان، مسائل خدمات عمراني و شهري، تعريض جاده ها، استقرار ادارات در شهرستان هاي خنداب و كميجان، تعريض جاده، مجتمع گلخانه، فاضلاب ، مسكن مهر، اسكان نظاميان پدافند، درخواست تخصيص اعتبارات به بخشهاي مختلف بحث و تبادل نظر شد كه استاندار در اين رابطه نيز بر پيگيري و رفع مشكلات مردم تاكيد كرد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها