Portal_background_image

استاندار بر نهايي شدن قرارداد 660 ميليون دلاري رنوي فرانسه درساوه تاكيد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: نهایی شدن قرارداد 660 میلیون دلاری رنوی فرانسه در ساوه با اشتغالزایی مستقیم بیش از شش هزار نفر را با جدیت دنبال خواهم کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: انجام نهایی قرارداد رنوی فرانسه درساوه  که قرارداد بسیار مهمی می باشد مطالبه مردم و مسئولین استان مرکزی است است .

وی ادامه داد: بعنوان استاندار مرکزی نه ابدا اجازه می دهم  این قرارداد دچار مشکل شود و از استان مرکزی به جای دیگری برود و پیگیر این موضوع در مجموعه دولت،  تیم اقتصادی و بویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت که تاکید بسیار ی بر انجام این قرارداد دارند ، هستم و  اگر جائی احساس کنم برای انجام نهایی این قرارداد کوتاهی می شود حتما از طریق دولت و مبادی ذی ربط پیگیری خواهم کرد.

وی افزود: رئیس سازمان گسترش وزارت صنعت ،معدن و تجارت پیگیر انجام قرارداد رنوی فرانسه در ساوه است که ایشان  سال گذشته همراه با  مسئولین ذی ربط به استان سفر کردند و در جلسه ای در استانداری درخواست هایی را از مدیریت و مجموعه مدیران استان داشتند که در این راستا ستادی تشکیل  شد و نماینده ویژه استاندار تعیین گردید و همه اموری که مربوط به مجموعه دولت در استان مرکزی می شد بخوبی پیگیری شد و پیش رفت.

استاندار مرکزی گفت:  این قرارداد مدتی قبل بین ایران و شرکت رنوی فرانسه با ارزش660 میلیون دلار توسط وزیر وقت صنعت، و معدن  و تجارت  به امضا رسید،  این صنعت اشتغال بالایی در استان مرکزی  ایجاد می کند و علاوه بر اشتغال مستقیم یک  خوشه صنعتی در حوزه خودرو سازی نیز  تولید می کند که با ارزش خواهد بود .

زمانی قمی ضمن تشکر از همه کسانیکه تا کنون در جهت انجام این قرارداد تلاش کردند، ابراز کرد: قبل از به امضا رسیدن این قرارداد با مدیر عامل سایپا صحبت کردم و  تاکید نمودم که این قرار داد باید زودتر امضاء شود و امروز از مدیران شرکت سایپا انتظار همکاری بیشتر را دارم .

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها