Portal_background_image

استاندار بر نقش موثر سازمان هاي مردم نهاد در ترويج فرهنگ درختكاري تاكيد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی در آئین روز درختکاری در شهرستان محلات، بر نقش موثر سازمان های مردم نهاد در ترویج فرهنگ درختکاری تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: توسعه درختکاری و غرس نهال مسیری درست در جهت داشتن محیط زیست سالم و طبیعت شاداب  و پرطراوت است.

وی بیان کرد: آیین روز درختکاری هر ساله در هفته درختکاری برگزار می شود و دستگاه های اجرائی مرتبط و مردم با علاقه این آیین را  دنبال می کنند.

استاندار مرکزی عنوان کرد: علاوه بر کاشت نهال نگهداری و پرورش  آن نیز از اهمیت بالایی برخور دار است و این امر باید فرهنگسازی شده و به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود .

وی افزود:برای داشتن فضایی سبز و محیطی سالم علاوه بر ارگانها و نهادهای دولتی باید مردم نیز در این زمینه مشارکت و همکاری داشته باشند.   

زمانی قمی گفت: سازمانهای مردم نهاد می توانند در زمینه ترویج فرهنگ درختکاری و همچنین پرورش و نگهداری از آن نقش موثری  ایفا کنند و زمینه مشارکت مردمی را فراهم نمایند. 

گفتنی است حضور در دانشگاه محلات و همچنین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان در روستای بزیجان از دیگر برنامه های سفر استاندار مرکزی به شهرستان محلات بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها