Portal_background_image

استاندار بر نقش مهم روابط عمومي ها در توسعه و آرامش اجتماعي جامعه تاكيد كرد

آقازاده استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی (27 اردیبهشت ماه) ضمن تبریک این روز به فعالان این عرصه بر نقش مهم و سازنده روابط عمومی ها در پیشبرد اهداف توسعه ای و آرامش اجتماعی یک جامعه تاکید کرد.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است: نامگذاری 27 اردیبهشت  ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی ، اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی، سازمانی و اجتماعی در دنیای امروز است.

وی بیان کرده است: امروزه روابط عمومی ها با توزیع گسترده و شفاف اطلاعات، ارتقای انگیزه، افزایش مشارکت های  عمومی، توسعه دسترسی به اطلاعات و آگاهی های عمومی، تقویت پاسخگویی و  مدیریت افکار  عمومی نقش مهم و  سازنده ای  در پیشبرد اهداف توسعه ای و آرامش اجتماعی یک جامعه دارند.

استاندار مرکزی تصریح کرده است :بی شک در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) بعنوان " رونق تولید " نامگذاری شده است  بستر سازی برای  تحقق شعار سال ، اطلاع رسانی از دستاوردهای نظام و دولت  با توجه به شرایط خاص تحمیلی بر کشور و افزایش مشارکت عمومی در انتخابات پیش رو  رسالت مهم روابط عمومی هاست که باید مورد توجه قرار گیرد.

آقازاده خاطر نشان کرده است: اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومي به همه ي تلاشگران اين عرصه، از تلاش ها و زحمات همه مديران و كارشناسان خدوم روابط عمومی ها در استان مرکزی تشکر و قدردانی نموده،  امیدوارم با بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی، ایده‌ها و خلاقیت‌های نوآورانه در جهت رشد و توسعه‌ی سرزمین آفتاب بیش از پیش موفق و موید باشند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها