Portal_background_image

استاندار بر نقش مهم حراست ها در افزايش اعتماد عمومي تاكيد كرد

آقازاده استاندار مرکزی در اولین گردهمائی حراست های تابعه استانداری مرکزی که با حضور شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکزحراست وزارت کشور برگزار شد بر نقش مهم حراست ها در افزایش اعتماد عمومی تاکید کرد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: یکی از وظایف مجموعه حراست  تلاش برای ایجاد اعتماد در فضای کاری است و مدیر و پرسنل حراست ها باید فضای اعتماد را در مجموعه های کاری خود ایجاد کنند.

 

وی بیان کرد: حراست ها در افزایش اعتماد در مجموعه های کاری خود نقش مهمی دارند  و با پیگیری های به موقع و انجام کارهای پیشگیرانه در راستای جلوگیری از هرگونه تخلف می توانند در ایجاد اعتماد نقش موثری ایفا کنند.

استاندار مرکزی ابراز کرد: حراست ها در هر سازمان از جمله واحدها و مراکزی هستند که در تحقق رضایتمندی مردم نقش دارند.

آقازاده گفت: يكي از وظايف حراست ها ایجاد نظم اداری  و كاهش و كنترل تهديدات و برقراري امنيت است.

 استاندار مرکزی با اشاره به در پیش بودن انتخابات در سالجاری ، تصریح کرد:   از وظایف  مهم حراست ها دقت و توجه نسبت به محیط پیرامون و پیشگیری از بوجود آمدن مسائل سیاسی و قومی بویژه در ایام انتخابات است و در این زمینه لازم است حراست ها جایگاه مستقل خود را حفظ کنند.
وی افزود :در زمان انتخابات باید فضایی ایجاد شود که با اجرای دقیق قانون و اجرای کامل وظایف قانونی از سوی عوامل برگزاری انتخابات، هم رقابت خوب و هم مشارکت مردم را داشته باشیم و حراست ها با اجرای صحیح وظایف قانونی خود می توانند نقش مهمی را در این موضوع ایفا کنند  .

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش، اظهار کرد: در استان مرکزی از نظر  انسجام و هماهنگی بین دستگاه های اجرائی شرایط خوبی حاکم است .

آقازاده ابراز کرد: رتبه امنیتی استان مرکزی در سال 97 نسبت به سال گذشته 11 پله صعود  داشته و این استان بر اساس گزارش مرکز تحقیقات و پژوهش های مجلس شورای اسلامی، کمترین میزان و آمار فساد در دستگاه های اداری کشور را داردکه قطعاً مجموعه نهادهای نظارتی و حراست ها در کسب این نتایج نقش مهمی داشته اند.

وی بیان کرد: استان مرکزی در سال 97 سومین استان کشور با کمترین نرخ بیکاری بود که این مهم نیز با اتحاد و انسجام و  همچنین هماهنگی اعضای شورای تامین استان حاصل شده است .


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها