Portal_background_image

استاندار بر توجه بیشتر مسوولان به طرح مسكن مهر تاكید كرد

استاندار  بر توجه بیشتر مسوولان استان به طرح مسكن مهر تاكید كرد و گفت:این طرح از اقدامات تاثیر گذار دولت برای خانه دار شدن اقشار كم در آمد جامعه است.

' علی اكبر شعبانی فرد ' روز شنبه در نشست شورای مسكن استان افزود: دستگاههای خدماتی باید هر جه سریعتر نسبت به واگذاری امكانات به واحدهای مسكن مهر اقدام كنند.

وی گفت: شبكه برقرسانی پروژه 116 واحدی تعاونی مسكن ادارات در اراك با نصب پست برق در این منطقه تا یك ماه آینده راه اندازی می شود.

وی اظهار كرد:هزینه انشعاب برق به شركت توزیع داده شده و هم اكنون این واحدها دارای انشعاب برق موقت هستند كه تا یك ماه آینده به ثابت تبدیل می شود.

وی اظهار كرد: افزایش تسهیلات برای طرح مسكن مهر معلولین خمین به 220 میلیارد ریال برای ساخت به صورت نیمه صنعتی و تسریع در تحویل آن ها باید با همكاری بانك عامل عملیاتی شود.

استاندار  بیان كرد: یكهزار متر مربع زمین برای ساخت واحدهای استیجاری كاركنان تعزیرات حكومتی استان مركزی جایگزین شده و با هماهنگی كمیسیون ماده پنج باید تعیین تكلیف شود.

شعبانی فرد توضیح داد: اداره كل اموزش و پرورش استان مركزی باید برای رفع مشكل پروژه 78 واحدی فرهنگیان در كوی الهیه اراك و تسریع در پرداخت وجوه توسط اعضای تعاونی اقدامات لازم را به عمل آورد.

وی ادامه داد: تعاونی مسكن فرهنگیان چهار ماه فرصت دارد تا نسبت به پرداخت بدهی خود به اداره كل مسكن و شهرسازی استان مركزی اقدام كند.

استاندار  یادآور شد: در خصوص پروژه 190 واحدی فرهنگیان شهر فراهان نیز تا پایان شهریور ماه سال جاری به متقاضیان فرصت داده شده است.

شعبانی فرد اضافه كرد: اختصاص زمین در جاده فرودگاه اراك به 20 نفر از كاركناناین فرودگاه برای ساخت واحد مسكونی با هماهنگی اداره كل مسكن و شهر سازی استان مركزی اجرا و عملیاتی شود.

وی تاكید كرد: زمین یك و چهار دهم هكتاری واقع در خیابان طالقانی برای كاركنان سازمان جهاد كشاورزی، بهزیستی و استانداری توسط جهاد نصر ساخته و با قیمت مصوب در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار گیرد.

استاندار  عنوان كرد: 70 درصد تخفیف از سوی نظام مهندسی ساختمان برای پروژه های تعاونی مسكن جهاد كشاورزی استان مركزی برای تمدید پروانه ساخت باید اعمال شود.

شعبانی فرد گفت: ظرف 20 روز آینده بایداقدامات لازم در خصوص تعیین تكلیف مسكن مهر شهر توره و اداره اوقاف انجام شود، تا حقی از افراد در این میان ضایع نشود.

وی بیان كرد: واگذاری زمین پشت فرمانداری خنداب برای ساخت و ساز با هماهنگی شورای برنامه ریزی باید در دستور كار قرار گیرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها