Portal_background_image

استاندار بر تكريم و حمايت دستگاه هاي اجرائي استان از آزادگان تاكيد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی (26 مرداد)، بر تکریم و حمایت دستگاه های اجرائی استان از ایثارگران و آزادگان تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: 26مرداد ماه، سـالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سـرافراز این سـرو قامتان صبر و استقامت به میهن اسلامی است؛ آزادگانی که واژگان ایثار، شجاعت، استقامت و پایمردی  را عینیت بخشیدند و با فداکاری و شهامت و با تکیه بر ایمان الهی، از کیان انقلاب اسـلامی و خاک میهن دفاع کردند.       

وی بیان کرده است: قطعاً این روز به یادماندنی از حافظه تاریخی ملت ایران پاک نخواهد شد؛ امروز عزت و شرف ملت ایران اسلامی دستاورد مجاهدت دلیرمردان و آزادگانی است که در حساس ترین لحظات تاریخ  همچون دژی مستحکم، مردانه و شجاعانه در جهت رسیدن به حق و حقیقت و حفظ آن گام برداشتند و همانند یک رسانه پیام مظلومیت ملت ایران، انقلاب و دفاع مقدس را به عمق خاک دشمن منتشر کردند.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: رسالت امروز مردم و مسوولان به خصوص جوانان و نوجوانان زنده نگه داشتن رشادت ها وصلابت های آزادگان است آنهائی که ذخایر معنوی دوران اسارت را در سینه دارند و می‌توانند جلوه‌هایی درس‌آموز و الگوهایی تحول آفرین برای امروز و فردای ایران اسلامی باشد. تقوا، فضیلت، صلابت وصبوری آزادگان که مبتنی بر فرهنگ دینی واعتقادی وغیرت ملی می باشد، الگوی بزرگی برای جوانان است .

زمانی قمی بیان کرده است: قطعاً مدیران دستگاه های اجرائی استان ضمن تکریم و حمایت از جامعه ایثارگری و آزادگان سرافراز بعنوان سرمایه های ارزشمند ایران اسلامی تلاش در جهت رفع مسائل، مشکلات و دغدغه های این عزیران را در اولویت قرار خواهند داد.

استاندار مرکزی ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی و تبریک این روز  به همه ملت بزرگ ایران، مردم غیور استان مرکزی و به ویژه آزادگان عزیز و خانواده های مکرم آنان برای این اسوه‌های غیرت و وفاداری و جلوه‌های زیبای پایداری سلامتی و توفیق روز افزون  را از درگاه خداوند سبحان مسئلت  کرده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها