Portal_background_image

استاندار بر تامين امكانات رفاهي جانبازان تاكيد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی همزمان با ایام شعبانیه در دیدار با دو جانباز 70 درصد دفاع مقدس در شهر اراک، بر تامین امکانات رفاهی جانبازان تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی با بیان اینکه جانبازان حجت انقلاب هستند، اظهار کرد: جانبازان 70 درصد به دلیل محدودیت های جسمانی امکان استفاده از اماکن عمومی را ندارند بنابراین مسئولان مربوطه باید با همکاری همه دستگاه های اجرایی و مدیریت ارشد استان، در راستای فراهم ساختن امکانات رفاهی این قشر از جامعه تلاش کنند. 

وی تاکید کرد: امکانات رفاهی، تفریحی و فرهنگی جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس باید در نقاط مختلف استان مهیا شود.

 زمانی قمی افزود: خدمات رسانی به جانبازان تنها وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست چرا که اعتبارت این دستگاه محدود است و امکان فراهم ساختن رضایت این قشر از جامعه را ندارد بنابراین دستگاه های اجرایی دیگر نیز وظیفه دارند نسبت به خدمات رسانی به جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گام بردارند. 

استاندار مرکزی اظهار کرد: مسئولان و مدیران اجرایی استان باید دیدار با ایثارگران، جانبازان و خانواده های معظم شهدا را سرلوحه امور خود قرار دهند و داشته های معنوی و ایمانی این قشر را در لایه های اجتماعی بسط دهند. 
وی دیدار با دو جانباز دفاع مقدس در ایام شعبانیه را سعادت دانست و گفت: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران برای ما بسی مایه خرسندی است و علاوه بر وظیفه اداری یک وظیفه انسانی و شرعی می باشد.

 گفتنی است  استاندار مرکزی با سید مهدی عبدی متولید سال 1347 در روستای دهسد اراک در سال 1365 به عنوان بسیجی به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام شد و در 22 دی ماه همان سال در عملیات کربلای پنج و منطقه عملیاتی شلمچه از نواحی دست چپ، انگشتان دست راست و پای چب جانباز شد، دیدار کرد.
وی همچنین با محمود دولت آبادی دیگر جانباز 70 درصد اراکی که در سوم بهمن ماه سال 1365 در عملیات کربلای پنج و منطقه عملیاتی شلمچه جانباز شده است، دیدار کرد. 
گفتنی است مشاور استاندار در امور ایثارگران، مدیر کل روابط عمومی استانداری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این دیدار حضور داشتند.

 معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها