Portal_background_image

استاندار بر تاسيس باشگاه فرهنگي ورزشي پتروشيمي شازند تاكيد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست شورای ورزش همگانی و تفریحی استان که در محل استانداری برگزار شد، بر تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی پتروشیمی شازند تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی با تاکید بر تلاش همگانی در جهت اعتلای ورزش استان، اظهار کرد: تعامل و گفت‌وگوی بیشتر در راستای حمایت از ورزش و رشد آن موضوعی است که مورد کم توجهی قرار گرفته و جای این مهم خالی است.

وی تعامل سازنده بین مسئولان ورزشی با مدیران صنایع را گامی اساسی در راستای ایجاد ارتباط و استفاده از حمایت های صنایع عنوان کرد و گفت: مدیران صنایع به واسطه مسئولیت اجتماعی، باید خود را موظف به حمایت از ورزش کنند. 

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه وضع تیم های ورزشی و حمایت از آنها توسط صنایع باید تغییر کند، گفت: مدیریت ارشد استان در جریان کامل مسائل و مشکلات صنایع استان قرار دارد ولی از حقوق حمایت صنایع از ورزش استان نمی توان گذشت و طبیعی است که این حقوق باید استیفا شود.

وی تاکید کرد: در این راستا باید جلساتی با سمن‌ها، تیم‌های ورزشکاران و ادارات ورزش و جوانان برگزار شود و درخواست های آنها احصا گردد و در جلسه با صنعتگران طرح موضوع شود .

استاندار مرکزی ادامه داد: باید کارگروهی با مسئولیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تشکیل شود که ابتدا به تعیین شاخصها و وضعیت و میزان کمک صنایع به ورزش استان پرداخته و در  مرحله بعد به  امر نظارتی خود بپردازد.

زمانی قمی ضمن تشکر از حضور مدیر عامل پتروشیمی شازند در این جلسه، پیشنهاد کرد: در پتروشیمی باشگاه ورزشی تاسیس شود و جامعه ورزشکار بداند حقش چیست و حرف‌ها و مشکلات این قشر مطرح شود، با منطقی بودن فضای ورزش و اقدامات مناسب صنایع،  حواشی آن نیز خنثی خواهد شد.

استاندار مرکزی گفت: برخی از صنایع به واسطه خصوصی شدن خود را مکلف به حمایت از ورزش نمی دانند در صورتی که آنها نیز هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم از خدمات دولت بهره مند می شوند، بنابراین باید حمایت از ورزش را در دستور کار خود قرار دهند. 

وی گفت: 90 در صد صنایع فعال استان در صورت قطع خدمات دولتی در مدت کمتر از دو هفته به تعطیلی کشیده می شوند بنابراین آنها باید قدردان خدمات دولت باشند و به وظایف اجتماعی خود به خوبی عمل کنند. 

زمانی قمی با اشاره به مطالب عنوان شده در جراید و همچنین انتقادات صورت گرفته در زمینه ورزش استان، گفت: ما نباید از انتقاد در این حوزه ناراحت و نگران باشیم زیرا این ویژگی جامعه ورزش است که اعتراض کرده و احقاق حقوق کنند که مسئولان نیز باید تا جای ممکن به این حوزه کمک کنند.

 استاندار مرکزی با اشاره به اینکه در جامعه نباید انتظار داشت مسئولان بالادستی همچون وزرا  تمام مشکلات را رفع کنند، گفت: تمام اعضای جامعه باید در اداره کشور سهیم باشند و در این امر مداخله نمایند.

گفتنی است در این نشست مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیر عامل شرکت پتروشیمی شازند نیز مطالبی را عنوان کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها