Portal_background_image

استاندار بربصيرت افزايي در كاركنان انتظامي تاكيد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی در آیین اختتامیه ششمین دوره بصیرت غیرتمرکزی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در اراک، گفت: افزایش بصیرت در کارکنان انتظامی ضرورت است چرا که حوزه انتظامی چشم بینای کشور و تامین کننده و ارتقا دهنده امنیت است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: بصیرت واژه و یا کلامی نیست که بشریت به ضرورت و اهمیت آن دست یافته باشد، بلکه بصیرت ریشه در مبانی دینی و اعتقادی جامعه دارد.

وی بیان کرد: در بسیاری از آیات و روایات به بصیرت و ضرورت دستیابی انسانی به شناخت صحیح در تشخیص راه صحیح از راه ناصواب تاکید شده است و خداوند نتیجه آن را برای انسان رحمت و رستگاری خوانده است.

زمانی قمی ادامه داد: با تعمق در این آثار و روایات می توان به شیوه و ابزار صحیح تشخیص دست یافت.

 استاندار مرکزی گفت: ملاک و شاخص صحیح در دستیابی به بصیرت از مهم ترین موضوعات است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار کرد: رویای نیکی و پلیدی از زمان خلقت انسان وجود داشته و با گذشت زمان پیچیدگی های آن فزونی یافته و داشتن ملاک و شاخص مناسب در تشخیص بدی و زشتی از ضرورت هاست که باید در جامعه بسط یابد.

وی افزود: ماموریت های نیروی انتظامی گسترده و پیچیده است و محوریت پیگیری آن بر بصیرت و برنامه ریزی هدفمند است.

زمانی قمی بیان کرد: نیروی انتظامی در قبال آحاد جامعه مسئولیتی بزرگ برعهده دارد و همواره در معرض مسائل مختلف اجتماعی است و داشتن بصیرت به عنوان چراغ هدایتگر از مهم ترین ابزار برای این قشر است.

گفتنی است ششمین دوره بصیرت پلیس استان مرکزی با رویکرد دانش افزایی و بصیرت افزایی ماموران در عرصه های مختلف ماموریتی، مدیریتی و مهارت های اجتماعی از شنبه (15 آبان ماه جاری) آغاز و به مدت چهار روز با حدود 150 نفر از مدیران و فرمانده هان لایه دوم فرماندهی انتظامی این استان در اراک ادامه داشت.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها