Portal_background_image

استاندار با هيات رييسه خانه صنعت، معدن و تجارت استان ديدار كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با هیات رییسه خانه صنعت، معدن و تجارت استان که در محل استانداری انجام شد، بر تلاش در جهت رونق صنایع استان تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه تلاش همه در راستای رونق اقتصاد و توسعه استان است،  اظهار کرد:  ایجاد شرایط بهتر در استان و توسعه و نجات کشور امری است که باید در جهت تحقق آن تلاش کرد.

 استاندار مرکزی با اشاره به شکل گیری مجلس دهم، ابراز کرد: تعادل موجود در ترکیب این مجلس فرصتی است که می توان انتظار داشت بتواند با اصلاح قوانین دست و پاگیر  دست دولت ها باز کند و اینکه کارآفرین بعنوان یک فرصت  تلقی شده و مورد احترام قرار گیرد.

زمانی قمی بیان کرد: وضعیت حاکم بر واحدهای تولیدی و صنایع استان دیروز ، امروز و فردا شرایط خاص خود را داشته و دارد که این شرایط باید به خوبی بازگو شود تا مردم در جریان واقعیت ها قرار بگیرند چرا که این حق مردم است.

وی عنوان کرد: با برگزاری همایشی با حضور هفت نماینده استان در مجلس شورای اسلامی باید برای سازمان های مردم نهاد، مردم و بخشهای خصوصی گفته شود که گذشته چه شرایطی  در استان حاکم بوده و در اثر چه اقداماتی ما در این شرایط قرار گرفتیم و امروز در چه شرایطی هستیم .

استاندار مرکزی گفت: شما اگر تصویری از  دیروز، امروز و فردا  را برای رسانه ها، مردم و جامعه ترسیم کنید ، مردم امیدوار می شوند و در امر سرمایه گذاری نیز مشارکت می کنند.

وی افزود: امروز آثار مثبتی از تحرک را در جامعه می بینیم، گشایش در امر سرمایه گذاری حاصل شده است و  سرمایه گذاران خارجی بسیاری برای سرمایه گذاری به استان مراجعه می کنند که اگر حتی  دو مورد از آن  به نتیجه برسد باید خدارا شاکر باشیم.

گفتنی است در این نشست مقرر شد از خانه صنعت و معدن استان نیز برای حضور در ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان دعوت بعمل آید.سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها