Portal_background_image

استاندار با خانواده شهيد وحيدرضا رسولي در اراك ديدار كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی در جریان دیدار با خانواده معزز شهید مدافع امنیت ستوان دوم وحید رضا رسولی در اراک،گفت: شهدا با نثار خون خود زمینه خدمت مسئولان را فراهم کردند و حق بزرگی به گردن آحاد جامعه به خصوص مسئولان و دولتمردان دارند و تکلیف امروز این است که با حضور آگاهانه در جبهه تولید و اقتصاد مقاومتی راهشان را ادامه دهیم.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معظم شهدا، عزت و اقتدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است و سرکشی به خانواده های این عزیزان کمترین کاریست که می شود انجام داد. 

وی ادامه داد: جوانان ایران اسلامی با الگوگیری از شهدای گرانسنگ جنگ تحمیلی در همه جبهه های نبرد حق علیه باطل از قبیل سوریه و عراق و همچنین در مرزهای کشور و در مقابل سودگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر ایستادگی می کنند و با نثار جان خود آرمان های نظام اسلامی را فریاد می زنند. 

استاندار مرکزی بیان کرد:با توجه به اینکه جمهوری اسلامی ایران در همسایگی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد مخدر در جهان واقع شده است، چشم طمع قاچاقچیان بین المللی به ایران اسلامی برای عبور مواد مخدر به اروپا و دیگر نقاط جهان دوخته شده است. 

زمانی قمی افزود: در این رهگذر شمار قابل توجهی از جوانان کشورنیز به دلایل مختلف آلوده مواد مخدر می شوند که هزینه های بسیاری برای جامعه به همراه دارد. 

وی افزود: سبزپوشان غیرتمند نیروی انتظامی با نثار خون خود جانانه در مقابل این سوداگران مرگ ایستادگی می کنند و اجازه ورود مواد مخدر را به کشور نمی دهند. 

استاندار مرکزی شهید رسولی را نمونه بارز یک سرباز وفادار به ارزش های نظام اسلامی و آرمان های ولایت فقیه دانست و گفت: جوانان ایران اسلامی باید از این شهید والامقام در تمام لایه های زندگی خود الگو برداری کنند. 

شهید رسولی هفته گذشته در شهرستان سراوان در جریان درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد. 

گفتنی است شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی ،امنیتی او اجتماعی استاندار، سردار عزیز فرماندهی انتظامی استان ، مدیر کل دفتر استاندار ، مدیر کل روابط عمومی و تنی چند از مدیران دستگاه های اجرایی استان مرکزی و شهرستان اراک در این آیین حضور داشتند


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها