Portal_background_image

استاندار : ایرنا نقش مهمی در تنویرافکارعمومی دارد

 استاندار گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رسانه ای تاثیرگذار با انعکاس شفاف و دقیق اخبار نقشی مهم و اساسی در تنویر افکار عمومی دارد.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز یکشنبه در حاشیه بازدید از طرح بازسازی ساختمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) افزود: وظیفه این رسانه به عنوان خبرگزاری رسمی نظام، بسیار خطیر و حساس است.

وی تاکید کرد: امروز دشمن برای پیشبرد اهداف شوم خود در جنگ نرم از ابزار رسانه ای استفاده می کند بنابراین باید رسانه های کشور به خصوص خبرگزاری جمهوری اسلامی برای شکست اهداف دشمنان برنامه ریزی کند.

استاندار  تاکید کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی به لحاظ فعالیت رسانه ای و اطلاع رسانی در داخل و خارج از کشور موفق عمل کرده و از معتبرترین رسانه ها است.

شعبانی فرد اضافه کرد: توجه به توسعه نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین فراهم کردن زیر ساخت ها برای فعالیت اثرگذار، هدفمند و سودمند رسانه ها، امری لازم و ضروری است که باید بیشتر مورد توجه برنامه ریزان کشور قرار گیرد.

وی، روند بازسازی ساختمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) را مطلوب ارزیابی کرد و یادآور شد: بهره گیری مناسب از منابع موجود در راستای افزایش بهره وری در حوزه عمرانی باعث کاهش هزینه ها می شود.

استاندار بیان کرد: استفاده از تجهیزات سرمایش و گرمایش کم مصرف باید در دستور کار دست اندرکاران ساخت و ساز طرح های عمرانی قرار گیرد.

شعبانی فرد توضیح داد: معماری ایرانی در ساخت و ساز ها باید مورد توجه قرار گیرد و حفظ این سرمایه عظیم فرهنگی وظیفه همه اقشار مردم به ویژه دستگاه های دولتی است.

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی نیز از حمایت، تعامل و توجه مسوولان ارشد استان به رسانه ها به ویژه ایرنا قدردانی کرد.

ˈشاهین فرشادˈ، نیروی انسانی را مهمترین سرمایه رسانه ها دانست و اضافه کرد: نیروی انسانی باید کارآمد و مسلط باشد و نسبت به کار خود، اطلاعات به روز داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: در شرایطی که جنگ نرم دشمنان علیه نظام مقدس اسلامی تشدید شده ، رسانه های داخلی باید با برنامه ریزی و حرکت هدفمند، به گونه ای اطلاع رسانی کنند تا چهره انقلاب اسلامی در دنیا خدشه دار نشود.

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی یادآور شد: با تکمیل طرح بازسازی ساختمان ایرنا در اراک زمینه برگزاری دوره های آموزشی در حوزه خبر، مصاحبه، گزارش، عکس و فیلم فراهم می شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها