Portal_background_image

استاندار : انقلاب اسلامی الگوی بیداری اسلامی است

استاندار  گفت: انقلاب اسلامی با استقلال مداری، الگوی بیداری اسلامی در جهان شده و امروز همه وظیفه دارند با حضور در صحنه های مختلف از جمله راه پیمایی 22 بهمن و انتخابات، در راه حمایت جهانی از بیداری اسلامی حركت كنند.

'علی اكبر شعبانی فرد' روز جمعه در مراسم بهره بهرداری از طرح گاز رسانی به روستای وفس كمیجان و درجمع مردم این روستا افزود: انقلاب اسلامی ایران با قدرت مردم و رهبری امام راحل به پیروزی رسید.

وی گفت: امام راحل اعتماد به نفس و خودباوری را در مردم زنده كرد و استقلال به معنای واقعی را به كشور آورد و امروز نیز باید با پیروی از ولایت فقیه در این راستا حركت كنیم .

وی اظهار كرد: امروز به بركت انقلاب ، با وجود همه تحریم ها به فناوری های های پیشرفته دفاعی، فناوری صلح آمیز هسته ای، پرتاب ماهواره در فضا، پیشرفت در علوم نانو و ابر رایانه ها و سایر علوم دسترسی پیدا كرده ایم.

فرماندار كمیجان نیز در این مراسم گفت: 95 برنامه در طول دهه مبارك فجر در این شهرستان در حوزه های مختلف اجرا شد كه از این تعداد 50 برنامه و طرح با اعتبار 70 میلیارد ریال در بخش عمرانی بوده است.

'محسن اكبری' افزود: با گاز رسانی به روستای وفس، 85 درصد از روستاهای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند و همه تلاش خود را به كار گرفته ایم تا 15 درصد باقی مانده گازرسانی شوند.

طرح گازرسانی به روستای وفس كمیجان با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد و 968 میلیون ریال اجرا شده و برای آن 25 هزار و 100 متر شبكه و خط تغذیه گاز از نوع پلی اتیلن و فولادی نصب شده است.

همچنین برای اجرای این طرح، دو ایستگاه تقلیل فشارتی بی اس با ظرفیتهای دو هزار و 500 و 400 متر مكعب و 700 علمك گاز نصب شده و با بهره برداری از آن بیش از 700 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

با گاز رسانی به این روستا، سالانه یك میلیون و 400 هزار لیتر در مصرف فرآورده های نفتی دیگر صرفه جویی می شود.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها