Portal_background_image

استاندار : امنیت مهم ترین عامل در رشد اقتصادی است

استاندار گفت: امنیت مهمترین عامل در رشد اقتصادی و توسعه كشور است.

علی اكبر شعبانی فرد' روز پنج شنبه در مراسم معارفه فرمانده جدید انتظامی استان مركزی در اراك افزود: امنیت یكی از بزرگترین نعمتها است كه همه باید برای حفظ آن تلاش كنند و نیروی انتظامی در این راستا وظیفه بسیار سنگینی برعهده دارد.

وی بیان كرد: استان مركزی به دلیل وجود صنایع زیاد، آمار بالای دانشجویی، مهاجر پذیر بودن و قرار گرفتن در شاهراه اصلی كشور از حساسیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است.

استاندار  ادامه داد: این استان در حوزه امنیت از جایگاه بالایی برخوردار است و نیروی انتظامی خدمات و توفیقات بسیار ارزنده ای در سال گذشته به ویژه در بحث ارتقاء امنیت اجتماعی داشته است.

شعبانی فرد اظهار كرد: كاركنان انتظامی مسولیت و وظایف سنگینی برعهده دارند و توجه به خواسته ها و نیازهای این قشر امری ضروی است كه در سه سال گذشته اقدامات خوبی در این راستا انجام شده است.

وی تاكید كرد: وفاق و همدلی كه بین فرماندهی انتظامی این استان با سایر دستگاه های اجرایی وجود دارد، بسیار مطلوب است و این مهم باید روز به روز افزایش یابد.

استاندار  اضافه كرد: در فتنه سال 88، این استان جزو آرام ترین نقاط كشور بود وحتی یك نفر دستگیری نیز نداشت و این مهم موجب رضایت قلب نازنین رهبر معظم انقلاب شد.

دراین مراسم سرهنگ 'عزیزالله ملكی' به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان مركزی معرفی و از خدمات و تلاش های سردار 'كاظم مجتبایی' فرمانده سابق این نیرو قدردانی شد
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها