Portal_background_image

استاندار: امنیت راه توسعه و سازندگی است

استاندار مرکزی گفت: امروز امنیت در جای جای شهرها و روستاهای استان مرکزی برقرار است و وجود این امنیت راه را برای توسعه و سازندگی هموار می‌کند.

محمد حسین مقیمی صبح امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پلیس تخصصی استان مرکزی گفت: استان مرکزی یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است و خوشبختانه رتبه اول امنیت را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

وی تصریح کرد: امنیتی که امروز در جامعه حاکم است، نتیجه تلاش‌‌ها و زحمات سبز پوشان نیروی انتظامی است که قاطعانه با هر ناامنی به شدت مبارزه می‌کنند.

استاندار مرکزی بیان داشت: برقراری امنیت تنها بر عهده نیروی انتظامی نیست، چرا که مردم بازوان اصلی نیروی انتظامی در تامین امنیت بوده و مشارکت آنان در طرح‌های نیروی انتظامی نقش موثری در تامین و برقراری و ثبات امنیت دارد.

مقیمی گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف نیروی انتظامی برخورد جدی و قاطعانه با اراذل و اوباش و قاچاقچیان مواد مخدر است.

وی با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و اهمیت نظم در ماه محرم گفت: هیئت‌های مذهبی باید در برقراری نظم نهایت همکاری را با ماموران نیروی انتظامی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز گفت: نیروی انتظامی برای برقراری امنیت و آرامش در کشور شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب کرده است که این نشان دهنده اهمیت امنیت است.

آیت‌الله دری ‌نجف‌آبادی افزود: ارتقای امنیت در حوزه‌های اخلاقی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی امر بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: مردم باید در برقراری امنیت نهایت همکاری را با ماموران نیروی انتظامی داشته باشند.

در پایان این مراسم استاندار مرکزی، نماینده ولی فقیه در استان و اعضای شورای تامین از نمایشگاه دستاوردهای پلیس تخصصی استان بازدید کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها