Portal_background_image

استاندار افتخارآفريني دختران ورزشكار استان در مسابقات جهاني سپك تاكرا را تبريك گفت

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی افتخار آفرینی دختران ورزشکار این استان در مسابقات جهانی سپک تاکرا را تبریک گفت.

آقازاده  استاندار مرکزی در این پیام آورده است: تیم سپک تاکرای دختران کشور که در مسابقات  جهانی 2017  هند شرکت کرده بود افتخاری بزرگ آفرید و در میان برترین تیم های جهان به مقام سوم جام جهانی دست یافت.

وی تصریح کرده است: این تیم که تمامی ورزشکاران و مربیان آن از استان نخبه پرور مرکزی بودند، بسی مایه مباهات و افتخار شدند و انگیزه سایر ورزشکاران خصوصا دختران عزیز سرزمین آفتاب را برای افتخار آفرینی در عرصه های مختلف دوچندان نمودند.

استاندار مرکزی ابراز کرده است: ارزش این افتخار آفرینی به سه جهت میباشد اول اینکه تلاش ، همت و افتخار آفرینی بانوان ایرانی نشان داد که در رشته های ورزشی بانوان ،مدال آوری دور از دسترس نیست و این مدالها در آینده برای جایگاه ایران عزیز در رده بندی تورنمنت های آسیایی، جهانی و المپیک بسیار تاثیر گذار خواهد بود. دوم اینکه همه عزیزان بومی استان مرکزی بودند و نشان دادند که با کمی حمایت و دلسوزی میتوان ظرفیت های بالقوه جوانان این سرزمین را به بالفعل تبدیل کرد و سوم  آنکه در ورزش گروهی کسب مدال شده و این خود نشانه خوبی از حرکت ورزش کشور در جهت کمک به این دغدغه همیشگی یعنی عدم کسب مدال در رشته های گروهی بود.

آقازاده  ضمن تبریک  کسب این مدال و رتبه ارزشمند به همه ورزشکاران ،مربیان و دست اندرکاران این رشته ورزشی ،  برای این عزیران از درگاه خداوند  متعال استمرار توفیق ، سلامتی و سربلندی را مسئلت  کرده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها