Portal_background_image

استاندار : اعتدال در حصار گرایش های خاص سیاسی تعریف نشده است

استاندار گفت: اعتدال در حصار گرایش های خاص سیاسی تعریف نشده بلکه میدانی وسیع است که با رای مردم بر دولت تکلیف شده است.
 

«محمدحسین مقیمی» شامگاه چهارشنبه در نشستی با مجمع اصلاح طلبان استان مرکزی افزود: دولت اعتدال به دنبال استفاده از تمامی توان و ظرفیت ها برای دستیابی به اهداف توسعه ای است و هر گروه و فردی که خود را باشعارهای دولت همسو کند در دایره پذیرش است.

وی اظهار کرد: هدف دولت جبران مشکلات معیشتی و اصلاح ساختار بیمار اقتصادی در کوتاه مدت با منابع مالی محدود و استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده است و هرکس برای تحقق این اهداف لبیک بگوید از او استقبال می شود.

استاندار استان مرکزی بیان کرد: ملاک کار دولت اعتدال تحقق هدفهای اسناد برنامه ای نظیر برنامه پنجم توسعه و سند چشم انداز 20 ساله نظام است و این مهم باید به عنوان روش کارآمد و گفتمان اجرایی در جامعه نهادینه شود و رفتارهای سلیقه ای به حاشیه رود.

وی توضیح داد: یکی از سیاستهای دولت تربیت مدیران زبده از بین جوانان متخصص با سابقه کار مفید است تا سرمایه و ذخیره نیروی انسانی تصمیم ساز برای کشور تقویت شود.

استاندار استان مرکزی اظهار کرد: استان مرکزی با پتانسیل بالای اقتصادی و مزیت های شغلی و سرمایه گذاری باید به گونه ای اداره شود که در همه بخش ها حرفی برای گفتن داشته باشد و الگو برای سایر مناطق کشور باشد.

وی اضافه کرد: تخصص، کارآمدی و رفتارهای معتدل و همسو با دولت ملاک تعیین بدنه مدیریتی دستگاه های اجرایی این استان است.

در این نشست نمایندگان اصلاح طلبان از شهرستانها و حوزه های کاری مختلف، دیدگاه ها و نظرات خود را ارائه کردند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها