Portal_background_image

استاندار: اسلام قدرت اداره جهان را دارد

استاندار روز چهارشنبه در مراسم افتتاح ساختمان جديد دادگستري در شهرستان دليجان گفت: اسلام قدرت اداره جهان را دارد.

علي اكبر شعباني فرد همزمان با هشتمين روز از دهه مبارك فجر در سفر به شهرستان دليجان، ضمن بيان اين مطلب افزود:‌ انقلاب اسلامي شرايطي را در جهان ايجاد كرده است كه به گفته بسياري از صاحبنظران غربي اسلام توان اداره جهان را داردوي اظهار داشت: اين محور و قدرت اسلامي است كه دشمنان قسم خورده از تفكر و انديشه و نيز گسترش آن مي ترسندوي افزود: امام راحل (ره) بعد از پيروزي انقلاب اسلامي صادر شدن انقلاب را نويد داده بود كه اين امر بعد از 20 سال محقق شده است.

شعباني فرد خاطرنشان كرد: تحرك و بيداري اسلامي در كشورهايي همچون ليبي، بحرين، مصر، تونس عراق و غيره بيانگر اين نويد امام راحل (ره) است. استاندار در ادامه گفت: انقلاب اسلامي تحت انديشه هاي امام راحل (ره) و هدايت جانشين بر حقش و با تكيه بر ايمان و اعتماد به ولايت فقيه در جهان و منطقه همچون نگين زرين مي درخشد و كسب افتخارات هسته اي كشور در سلولهاي بنيادي، فناوري هاي هاي تك و نوين، ساخت موشك و پرتاب ماهواره و ... از جمله اين افتخارات است.

شعباني فرد در پايان افزود: نداشتن شناخت درست از ولايت و تفكرات امام راحل (ره) همچنين ندانستن عامل اصلي موفقيت هاي ملت ايران كه همان ايمان به خدا و اعتماد به رهبري است، باعث شده است تا دشمنان نتوانند قدرت ملت ايران را درك كنند. لازم به يادآوري است ساختمان دادگستري در شهرستان دليجان با هزار و 100 متر مربع مساحت و هزار و 550 متر مربع زير بنا در مركز شهر دليجان بنا شده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها