Portal_background_image

استاندار استان مركزي: دفاع مقدس الگويي ناب از رشادت و ايثار در سطح جهاني است

علی اکبر شعبانی فرد گفت: دفاع مقدس الگويي ناب از رشادت و ايثار رزمندگان اسلام در سطح جهاني است. 

'علي اكبر شعباني فرد' روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: فرزندان رشيد و ايثارگر اين مرز و بوم در شرايطي كه 70 كشور جهان عليه ايران به جنگ آمده بودند با سلاح ايمان و با مردانگي و غيرت در صحنه ماندند و از كيان و تماميت ارضي كشور دفاع كردند.
وي توضيح داد: استقلال و سربلندي امروز كشور به بركت خون هاي پاك شهدا و مجاهدت و پايمردي رزمندگان در دوران دفاع مقدس است و نسل جديد انقلاب بايد با ابعاد ايثارگري و فرهنگ شهادت به خوبي آشنا شود.
استاندار استان مركزي بيان كرد: دشمنان نظام جمهوري اسلامي امروز در سنگر جنگ نرم انواع هجمه ها را به كشور وارد مي كنند و وظيفه تك تك ما اين است كه با هوشياري و بصيرت از آرمان هاي نظام و انقلاب در برابر اين هجمه ها پاسداري كنيم.
شعباني فرد اظهار كرد: در سند چشم انداز بيست ساله نظام جمهوري اسلامي تبديل ايران به قدرت برتر خاورميانه ديده شده كه براي دستيابي به اهداف اين نقشه راه بايد ايثارگرانه در صحنه هاي سياسي، فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي جهاد كنيم
وي حفظ همگرايي و وحدت، حركت در مسير ولايت فقيه، استفاده حداكثري از توان و ظرفيت ها، برنامه محوري و تقويت روحيه تعهد و خودباروي را از اصول مهم براي تحقق اهداف چشم انداز بيست ساله نظام دانست.
استاندار استان مركزي خاطر نشان كرد: حكومتداري اسلامي نظام جمهوري اسلامي در حال حاضر به الگوي بيداري اسلامي در كشور هاي مسلمان جهان تبديل شده كه اين مهم ثمره خون شهدا و پاسداشت ارزش هاي اسلامي و انقلابي است


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها