Portal_background_image

استاندار از چهار واحد تولیدی و صنعتی زرندیه بازدید كرد

استاندار عصر چهارشنبه با حضور در زرندیه از چهار واحد تولیدی و صنعتی فعال و در حال احداث این شهرستان بازدید كرد.

 این واحدهای صنعتی شامل شركت فولاد هیربد، سازه اندیش نسیم البرز(سانا)، فولاد ماهان و كارخانه تولید لنت و باطری خودرو بود كه با هدف رفع موانع و مشكلات احتمالی مورد بازدید استاندار استان مركزی قرار گرفت.

'علی اكبر شعبانی فرد' در این بازدید ضمن استماع برخی از مشكلات این واحدهای تولیدی و صنعتی، دستورات لازم برای رفع برخی از این مشكلات را صادر كرد.

شركت صنایع فولاد هیربد نخستین واحدی بود كه توسط استاندار مركزی مورد بازدید قرار گرفت. این كارخانه در زمینی به مساحت 25 هكتار با هفت سوله تاسیس شده كه فاز نخست آن تا پایان امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

صنایع فولاد هیربد كه فاز نخست آن در زمینه تولید نبشی و میلگرد فعالیت خواهد كرد، ظرفیت تولید سالانه 900 هزار تن از این محصول را دارد و در فاز دوم ظرفیت تولید سالانه 500 هزار تن لوله و پروفیل خاص برای آن پیش بینی شده است.

همچنین در این روز عملیات اجرایی شركت فولاد ماهان در زمینی به مساحت 13 هكتار آغاز شد.

شركت سازه اندیش نسیم البرز(سانا) نیز در شهرك صنعتی مامونیه واقع شده است و در زمینه تولید اسكلت فلزی، مخازن تحت فشار، سازه های فضایی و پروژه های نفت و گاز فعالیت دارد.

كارخانه تولید لنت و باطری خودرو زرندیه نیز كه عملیات اجرایی ساختمان آن پایان یافته و هم اكنون در مرحله نصب تجهیزات است با هدف رفع مشكلات موجود این واحد مورد بازدید استاندار مركزی قرار گرفت.

شهرستان زرندیه دارای چهار شهرك صنعتی مامونیه، زاویه، پرندك و خرقان است كه حدود 130 واحد صنعتی فعال در آنها واقع شده است.

زرندیه در فاصله حدود 40 كیلومتری شهرستان ساوه قرار گرفته است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها