Portal_background_image

استاندار از موكب هاي پذيرائي از زائرين اربعين حسيني در اراك بازديد كرد

سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی به همراه جمعی از مسئولان از موکبهای پذیرایی از زائرین اربعین حسینی (ع) در سطح شهر اراک و روستای رباط میل بازدید کرد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: تمهیدات لازم برای زائران پیش بینی وخدمات مطلوبی به آنها ارائه می شود و خادمان مواکب با عشق به اهل بیت (ع) به خوبی خدمات رسانی می کنند.

وی افزود: هر سال با مشارکت مردم و کمک و پشتیبانی مسئولین شاهد خدمات رسانی بهتری به زائرین اربعین حسینی هستیم که در استان مرکزی نیز این مهم را شاهد بودیم.

وی گفت: مردم با استفاده از امکانات خودشان خدمات خوبی به زائرین ارائه می کنند و زائرینی که از کشورهای همسایه  در استان مرکزی  تردد داشتند از میزبانی مردم این استان ابراز رضایتمندی نمودند.

آقازاده ادامه داد: از اواخر این هفته شاهد بازگشت زائرین خواهیم بود که تمهیدات لازم برای آن اندیشیده شده است و ستاد اربعین حسینی استان و فرمانداران  مکلف هستند در این زمینه هماهنگی و برنامه ریزی لازم را  داشته باشند.

استاندار مرکزی  از همه مردم عزیز استان مرکزی که  با جمع آوری کمک ها و مدیریت موکب ها در کنار ستاد اربعین حسینی و دستگاه های ذی ربط توانستند خدمات خوبی را به زائرین اربعین حسینی (ع) ارائه نمایند، تقدیر و تشکر کرد.

 

 معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها