Portal_background_image

استاندار از مركز درمان و ترك اعتياد ابراهيم آباد بازديد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی در جریان بازدید از مرکز درمان و ترک اعتیاد رمضان ابراهیم آباد،بر لزوم بهره گیری از مشارکتهای مردمی در مقابله با اعتیاد تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی  بر لزوم بهره گیری از مشارکتهای مردمی در مقابله با اعتیاد تاکید و اظهار کرد: امروز اعتیاد بعنوان یک آسیب اجتماعی در جامعه مطرح است و مقابله با آن از تاکیدات مقام معظم رهبری است که این امر مشارکت همه مردم، صاحبان امکان و نخبگان جامعه را می طلبد.

زمانی قمی افزود: برای  نجات یک فرد از اعتیاد همه جامعه باید تلاش کنند چرا که جمعیت  بخش سالم جامعه چندین برابر جامعه ای است که به این بیماری دچار شده است لذا با بسیج همگانی می توان بر این آسیب اجتماعی غلبه کرد.

استاندار مرکزی گفت: اعتیاد باید بعنوان یک بیماری در جامعه در نظر گرفته شود و فرد معتاد پس از درمان و بازپروری باید در جامعه پذیرفته شده و مورد حمایت قرار گیرد.

وی ادامه داد: با تمام تلاش های انجام شده در جهت بهبود فرد معتاد در صورتیکه از جامعه طرد شود زمینه برای بازگشت مجدد آن به اعتیاد ، زندان و... فراهم می شود.

زمانی قمی گفت: مراکز درمان اعتیاد نقش موثری در بهبود و بازپروری معتادان دارند که رسیدگی به مراکز در حد امکانات مجموعه استان در دستور کار قرار دارد، هر چند این امکانات نمی تواند پاسخگوی تمام مشکلات این مجموعه در راستای درمان و پیشگیری از اعتیادباشد.

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها