Portal_background_image

استاندار از مجتمع قضايي شماره 3 دادگستري بازديد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی از روند احداث مجتمع قضایی شماره 3 دادگستری اراک بازدید کرد.

گفتنی است در این بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس کل دادگستری استان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز حضور داشتند.

معاون مالی، عمرانی و پشتیبانی دادگستری کل استان مرکزی در حاشیه این بازدید به خبرنگار ایرنا گفت: عملیات ساختمان مجتمع قضایی شماره 3 اراک به عنوان محل تجمیع دادسرا و دادگاه های انقلاب در زمینی به وسعت 20 هزار مترمربع و زیربنای 12 هزار مترمربع در چهار طبقه در سال گذشته آغاز شد.

محسن خطیب آرا؛ این سازه را از پروژه های بزرگ دستگاه قضایی در غرب کشور دانست و افزود: هشت هزار مترمربع از این پروژه از محل بودجه های قوه قضائیه ساخته شده است و استانداری مرکزی نیز هزینه ساخت چهار هزار مترمربع دیگر این پروژه را تقبل کرده است.
وی ابرازامیدواری کرد: در صورت تامین 85 میلیارد ریال اعتبار تعهد شده از سوی استانداری مرکزی ، این سازه تا کمتر از دو سال دیگر مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی گفت: دادگستری کل استان مرکزی هم اکنون برای ایجاد ساختمان های شماره 2 دادگستری شهرهای خمین، تفرش، خنداب، فراهان و زرندیه و همچنین دادگاه بخش زالیان مطالعات لازم را انجام داده و با تامین اعتبارات لازم و ابلاغ به دادگستری کل استان مرکزی ، عملیات ساختمانی آنها آغاز خواهد شد.
وی بیان کرد: با ساخت و بهره برداری این سازه های قضایی ، حدود 15 هزار مترمربع به فضای فعلی قضایی استان مرکزی افزوده خواهد شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها