Portal_background_image

استاندار از سد باطله معدن سوژميران راونج در شهرستان دليجان بازديد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی با حضور در روستای راونج شهرستان دلیجان ضمن دیدار با مردم این روستا، از سد باطله معدن سوژمیران نیز بازدید کرد .

استاندار مرکزی در جریان این بازدید  به سازمان، صنعت، معدن و تجارت ،  اداره کل منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست استان ماموریت داد تا ضمن بررسی وضعیت  سد باطله و معدن سوژميران  گزارشی در این خصوص ارائه کنند.

وی با توجه به اینکه سد باطله از پساب معدن سوژمیران بوجود آمده است دستور داد تا آب این سد از لحاظ بهداشتی مورد آزمایش قرار گرفته و در اسرع وقت نتیجه آن به استانداری و شورای اسلامی روستای راونج اعلام شود.

در ادامه زمانی قمی به همراه جمعی از  مدیران  استانی و شهرستانی در حسینیه روستای روانج حضور یافت و ضمن دیدار با مردم این روستا، در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

استاندار مرکزی در جمع مردم روستای روانج  ضمن تسلیت شهادت امام علی (ع)، گفت: علی ابن ابی طالب (ع) مولای نیکی ها شهید سعید این ماه است که در راه دفاع از اخلاق و عدالت به شهادت رسید .

وی در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد:  اگر به سی سال قبل بازگردیم می توانیم از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در این خطه فهرست طولانی را ارائه کنیم و مردم قدردان دستاوردهای این نظام هستند.

استاندار مرکزی با خانواده  معزز شهیدان والامقام ابوالقاسم و محمود محمدی نیز در روستای راونج  دیدار کرد و عزت وسربلندی ایران اسلامی را مرهون خون شهدا دانست .

گفتنی است استاندار مرکزی در بدو ورود به روستای راونج مورد استقبال مردم این روستا قرار گرفت. وی با حضور در گلزار شهدای روستای راونج  به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

استاندار مرکزی همچنین بر سر مزار خلبان شهید بربری نیز حضور یافت و با قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهید نیز ادای احترام کرد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها