Portal_background_image

استاندار از بيمارستان امام خميني (ره)اراك بازديد كرد

آقازاده استاندار مرکزی به مناسبت فرارسیدن هفته تامین اجتماعی از بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) اراک بازدید کرد و از تعدادی از بیماران عیادت نمود.

آقازاده استاندار مرکزی در جریان این بازدید اظهار کرد: افزایش فضای آی سی یو و سی سی یو  بیمارستان امام خمینی (ره) در دستور کار است که با این اقدام تعداد تخت اتاق ها از 4 تخت به 6 تخت افزایش می یابد و امیدواریم که تا پایان شهریور ماه جاری شاهد بهره برداری از آن باشیم.

استاندار مرکزی در جریان بازدید از درمانگاه در حال احداث  بیمارستان امام خمینی  (ره) نیز  گفت: احداث این درمانگاه نقش موثری در کاهش تراکم و انتظار بیماران برای دریافت خدمات درمانی دارد .

وی گفت: احداث مجتمع فرهنگی بیمارستان امام خمینی (ره) نیز باید با جدیت در دستور کار قرار گیرد و در دو هفته آتی شاهد آغاز عملیات اجرایی احداث این مجتمع باشیم.

آقازاده گفت: در بازدیدهایی که تاکنون از بیمارستان امام خمینی (ره)اراک داشته ام همواره شاهد رضایت مندی بیماران از خدمات این بیمارستان بوده ام که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی خاطر نشان کرد: هنر مدیران در این است که با مدیریت خوب مجموعه تحت امر بتوانند رضایتمندی نسبی را فراهم کنند .

گفتنی است استاندار مرکزی با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره)اراک از بخشهای مختلف این بیمارستان از جمله بخش نوزادان و درمانگاه در حال احداث آن بازدید کرد و از تعدادی از بیماران نیز عیادت نمود.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها