Portal_background_image

استاندار از برخی واحدهای شهر صنعتی ساوه و هشت واحد صنعتي وتوليدي زرنديه بازدید كرد

استاندار عصر دوشنبه از چند واحد صنعتی و خدماتی شهر صنعتی ساوه و هشت واحد صنعتي و توليدي زرنديه بازدید كرد

'علی اكبر شعبانی فرد' از دانشگاه علوم پزشكی ساوه، ایستگاه پست برق 400 كیلووات ساوه، پیست اسب دوانی و موتورسواری و واحدهای صنعتی لاستیك پارس و زرین جم مارینا بازدید كرد.
دانشگاه علوم پزشكی ساوه با سه رشته در سال جاری فعالیت خود را آغاز كرد و با پیگیری های انجام شده پیش بینی می شود كه سال آینده با یك هزار دانشجو در شش رشته بهداشت حرفه ای، مامایی، اتاق عمل، بیهوشی، فوریتی های پزشكی و پرستاری فعالیت خود را گسترش دهد.
شركت صنعتی 'زرین جم مارینا' تولیدكننده انواع آب میوه كه سال گذشته با 500 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر صنعتی ساوه احداث شد، دیگر واحد صنعتی بود كه توسط استاندار مركزی مورد بازدید قرار گرفت.
این واحد صنعتی نیز هم اكنون ظرفیت تولید 20 تن انواع آب میوه در ساعت را دارد و زمینه اشتغال 115 نفر را فراهم كرده است كه با راه اندازی دیگر بخش های آن زمینه ایجاد اشتغال برای 700 نفر فراهم خواهد شد.
واحد صنعتی لاستیك پارس ساوه كه تولیدكننده انواع لاستیك های خودرو است و زمینه اشتغال حدود یك هزار و 600 نفر را به طور مستقیم فراهم كرده است.
شهر صنعتی كاوه با حدود 500 واحد صنعتی كوچك و بزرگ در فاصله 15 كیلومتری شهر ساوه واقع شده و بزرگترین شهر صنعتی كشور است

استاندار روز دوشنبه نيز با حضور در زرندیه از هشت واحد تولیدی و صنعتی فعال و در حال احداث این شهرستان بازدید كرد.
 این واحدهای صنعتی شامل شركت فولاد هیربد، تابلو صنعت توان، سازه اندیش نسیم البرز، پاتن گستر ایثار، یخچال سازی آگو، صنایع كارتن سازی، آلوم پك و پولی پك بوده است.
'علی اكبر شعبانی فرد' استاندار استان مركزی در این بازدید ضمن استماع برخی از مشكلات این واحدهای تولیدی و صنعتی، دستورات لازم برای رفع برخی از این مشكلات را صادر كرد
شهرستان زرندیه دارای چهار شهرك صنعتی مامونیه، زاویه، پرندك و خرقان است كه حدود 130 واحد صنعتی فعال در آنها واقع شده است.
زرندیه در فاصله حدود 40 كیلومتری شهرستان ساوه واقع شده است.

 


.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها