Portal_background_image

استاندار از اعضاء نظام عملكرد و بهره وري، كميسيون مبارزه با رشوه و تكريم ارباب رجوع و تحول اداري استانداري تقدير كرد

استاندار از اعضای نظام عملکرد و بهره وری، کمیسیون مبارزه با رشوه و تکریم ارباب رجوع و تحول اداری استانداري تقدير و تشكر كرد.

ˈ علی اکبر شعبانی فردˈ روز سه شنبه در آیین تقدیر از اعضای نظام عملکرد و بهره وری، کمیسیون مبارزه با رشوه و تکریم ارباب رجوع و تحول اداری استانداری استان مرکزی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی راهبردهای اساسی برای ارتقای بهره وری عملکرد نظام اداری را ارائه کرده اند که باید مسوولان و مدیران برای عملیاتی شدن آن برنامه ریزی کنند.

وی ادامه داد: مغتنم شمردن فرصت ها و استفاده کامل از آنها، انتخاب عناصر کاردان و کارشناس، نظارت دقیق بر امور، پیگیری مستمر و قاطعانه مسائل و بازرسی دقیق مولفه های مهمی چون ایجاد اشتغال از شاخص های رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتقای بهره وری در نظام اداری است.

استاندار ، امانت، درستکاری مسوولان، معنویت و اخلاق و نظارت دقیق و کارشناسانه بر عملکرد دستگاه ها را از دیگر مولفه های رهبر معظم انقلاب در رابطه با کار آمدی نظام اداری عنوان کرد.

شعبانی فرد با تاکید بر تقویت بعد نظارت برای خدمات رسانی بیشتر به مردم و تکریم ارباب رجوع گفت: نظارت باید بیش از پیش در دستگاه های دولتی اعمال شود تا کارکنان به عنوان الگو در جامعه مطرح شوند.

وی از راه اندازی میز خدمت در اوایل سال آینده در استانداری مرکزی خبر داد و افزود: مدیران به گونه ای برنامه ریزی کنند تا مردم در کوتاه ترین زمان بتوانند به صورت چهره به چهره با مسوولان دیدار و گفت و گو کنند.

شعبانی فرد اظهار کرد: با تقویت کار آمدی نظام اداری می توان خدمات رسانی را به مردم سریع تر انجام داد.

وی تصریح کرد: کار آمدی نظام اداری و ارتقای بهروری در دستگاه های دولتی زمینه تقویت روحیه امیدواری در مردم را فراهم می کند.

استاندار ، عدالت و عدالت ورزی، شایسته سالاری، تجربه گرایی، نظارت و کنترل، ضابطه و قانون گرایی، امانت داری و تکلیف گرایی، الگو بودن رهبران و مدیران و ساده زیستی آنان، قناعت و پرهیز از اصراف را از شاخص های فرهنگ علوی در اداره امور و ساختار اداری جامعه برشمرد.

ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻭ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭ مرکزی نیز گفت: تحول نظام اداری همواره مورد توجه جدی و مستمر دولت های نهم و دهم بوده است.

ˈسعید آقاصادقیˈ افزود: نشست های کمیته های مدیریت عملکرد و بهره وری، نظام پیشنهادات و کارگروه مبارزه با رشوه استانداری استان مرکزی به طور منظم برگزار شده است.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها