Portal_background_image

استاندار :اجرای مصوبات دولت در بخش مسکن نیاز مهم استان است

استاندار استان مرکزی گفت: اجرای مصوبات دولت در حوزه مسکن یکی از نیازها و الویتهای مهم برنامه ریزی ها و سیاستگذاری های کلان این استان است.

محمد حسین مقیمی ˈ روز سه شنبه در هفتاد و یکمین نشست شورای مسکن استان مرکزی افزود: وضعیت پروژه های مسکن استان باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شود و موانع پیش روی احداث و تکمیل این واحدها برطرف شود.

وی ادامه داد: هیچ مدیری حق اجرا نکردن مصوبات دولت را ندارد و این مصوبات باید به طور دقیق توسط دستگاهها، اجرا شوند.

مقیمی اظهار کرد: دستگاههای خدمت رسان مثل آب و فاضلاب،برق و گاز نیز باید با کارشناسی های لازم در نشستهای تخصصی نسبت به رفع مشکلات موجود در واگذاری انشعابات تلاش کنند.

وی ، در خصوص آیین نامه های اجرایی دولت در بخش های مختلف گفت: تعدادی از پروژه های مسکن در استان با مشکلاتی مواجه است که با بررسی های انجام شده در کارگروههای تخصصی نسبت به رفع آن اقدام می شود.

مدیر کل راه و شهر سازی استان مرکزی نیز در این نشست گفت: برای استان حدود 40 هزار واحد مسکن مهر پیش بینی شده که ازاین تعداد تا کنون 20 هزار واحد افتتاح شده و 10 هزار واحد دیگر نیز تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد.

ˈ غلامرضا خرمی ˈ افزود: دولت نسبت به تکمیل واحد های مسکونی برای مردم اهتمام ویژه ای دارد و با آماده سازی زیر ساختهای لازم به دنبال رفع مشکلات حوزه مسکن است.

در این نشست در خصوص موانع و چالش های موجود در واگذاری انشعابات مسکن مهر، رفع مشکلات موجود در حوزه تسهیلات بانکی متقاضیان مسکن و مسایل مربوط به مالیات واحدهای مسکن مهر بحث و تبادل نظر شد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها