Portal_background_image

استاندار:‌استان مرکزی از امن‌ترین استان‌های کشور است

 استاندار با اشاره به برقراری امنیت کامل در استان گفت: استان مرکزی از امن‌ترین استان‌های کشور به شمار می‌رود.

علی‌اکبر شعبانی‌فرد بعد از ظهر امروز در دیدار اعضای شورای تامین استان اظهار داشت: نیروی انتظامی به خوبی توانسته ‌امنیت را در این استان فراهم کرده و آرامش را به مردم این شهر هدیه بخشد.

وی تصریح کرد: امروز برادران ‌نیروی انتظامی با تلاش شبانه‌روزی توانسته‌اند امنیت را در جای جای این سرزمین برقرار سازند و در این راه لحظه‌ای آرام نبوده‌اند.

استاندار  با بیان اینکه استان مرکزی امنیت پایدار در استان مرکزی نتیجه تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی است،‌ ادامه داد: امنیت و آرامش مهم‌ترین نعمتی است که خداوند به بشر ارزانی داشته و امروز ایران اسلامی به خود می‌بالد که یکی از امن‌ترین کشورهای جهان محسوب می‌شود.

شعبانی‌فرد تلاش به منظور حفظ امنیت را وظیفه آحاد مردم دانست و خاطر نشان ساخت: همه باید دست در دست هم داده و با تعامل و مشارکت اجتماعی برادران سبز‌پوش نیروی انتظامی را یاری دهند تا امنیت به شکل مطلوب در جامعه برقرار شود.

وی با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز گفت: ایام نوروز حساسیت خاص خود را دارد که ماموران نیروی انتظامی باید بکوشند امنیت شهرها و جاده‌های استان را در این ایام فراهم سازند و با مراقبت و تلاش بیشتر سبب کاهش و به حداقل رساندن حوادث شوند.

استاندار افزود: نیروی انتظامی باید تمام تلاش خود را در ایام نوروز برای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران نوروزی به کار گیرد و اجازه ندهد سودجویان از این فرصت برای برهم زدن امنیت و آرامش مردم استفاده کنند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها