Portal_background_image

استاندار مركزي : استانداري با تمام توان در كنار ورزشكاران و قهرمانان است / سپك تاكرا رشته مدال آور استان است

آقازاده استاندار مرکزی با حضور در محل اردو تیم ملی سپک تاکرا جمهوری اسلامی ایران در اراک ، گفت: استانداری و مجموعه امکانات در استان با تمام توان در کنار ورزشکاران و قهرمانان قرار دارند.

آقازاده استاندار مرکزی با بیان اینکه سپک تاکرا از رشته های موفق و مدال آور استان و کشور است، اظهار کرد: سپک تاکرا از رشته های افتخار آمیز استان محسوب می شود و همواره در مسابقات درخشش داشته که امید است با حضور پرقدرت و انگیزه بالای در بازی های آسیایی از نام ایران به خوبی دفاع کند.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: برگزاری اردوی تیم ملی سپک تاکرا در اراک از افتخارات استان است و امید می رود برای افزایش روحیه قهرمانی در بین ورزشکاران زمینه برگزاری این اردوها در شهرهای مختلف استان فراهم شود.

در این دیدار محمد مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان اراک و مدیر تیم های ملی سپک تاکرای جمهوری اسلامی ایران گزارشی از روند برگزاری اردو های تیم ملی سپک تاکرا ارائه کرد.

گفتنی است بازی‌های آسیایی سپک‌تاکرا هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود و کشور اندونزی امسال میزبانی این رقابت‌ها را بر عهده گرفته است. این اردو برای حضوری پرقدرت در این دوره از مسابقات به مدت یک ماه در اراک برگزار شده است.

مرحله نخست اردوی آماده سازی تیم سپک تاکرا جمهوری اسلامی ایران با حضور 21 ورزشکار برگزار شد و پس از آزمون‌های لازم 18 ورزشکار از استان‌های مرکزی، گیلان، زنجان، کرمانشاه، قزوین به مرحله دوم این اردو دعوت شدند و استان مرکزی با 6 بازیکن بیشترین ورزشکار را در اردو دارد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها