Portal_background_image

استاندارمرکزی: نقش مردم معيار اصلي در همه تحولات و جنبش هاي اسلامي است.

 علي اكبر شعباني فرد در جشنواره شهيد رجايي استان مركزي و يازدهمين جلسه شوراي اداري استان كه روز يكشنبه در محل سالن پيامبر اعظم (ص)‌ در استانداري برگزار شد، گفت: هر چه ارتباط مسئولين با مردم بيشتر باشد امكان موفقيت كشور هم بيشتر است.

وي با اشاره به تاكيد حضرت امام خميني (ره)‌ بر نقش مردم در پيروزي انقلاب اسلامي، كه يكي از ابعاد مهم بود، گفت: امام خميني (ره) تعيين نظام سياسي را از طريق همه پرسي انجام دادند و ايشان با حضور مردم انتخابات نمايندگان مجلس خبرگان، برگزاري همه پرسي قانون اساسي، انتخاب رئيس جمهور، انتخاب نمايندگان مجلس در شوراي اسلامي و انتخاب نمايندگان مردم در شهر و روستا را انجام دادند.
استاندار ادامه داد: نقش مردم با پيروزي انقلاب اسلامي تمام نشد بلكه باعث شد مردم در اداره تمام مسائل كشور بتوانند نقش آفريني كنند.
وي اظهار داشت: امروز به بركت انقلاب اسلامي مردم مي دانند كه كشور صاحب دارد و صاحب كشور خود مردم هستند و دشمن بداند كه نمي تواند با حضور اين مردم ، ايران را به چالش بكشاند و به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامي دشمن بداند كه نظام اسلامي داراي استحكام و اقتدار است .
شعباني فرد با اشاره به انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي گفت: مردم با حضور گسترده خود در انتخابات سرنوشت نظام اسلامي را تعيين مي كنند و با حضور با شكوه خود الگويي براي بيداري ملل مسلمان و جنبش وال استريت خواهند بود.


وي با اشاره به احترام گذاشتن به رأي مردم افزود: برگزاري انتخابات پرشكوه و سالم با حضور گسترده مردم براي كشور و نظام اسلامي يك دستاورد بزرگ است .

وی بیان كرد: امروز نیز به بركت حضور قوی و قدرتمند مردم در صحنه، تحریم ها و فشارهای اقتصادی دشمن بر كشور بی اثر شده و در عرصه علم و فنآوری ملت ایران اسلامی به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

استاندار  گفت: در آینده ای نزدیك در خنداب از توابع استان مركزی رادیو داروهای زیادی رونمایی خواهد شد كه این مهم نیز از موفقیت های انقلاب اسلامی است كه در دنیا خواهد درخشید.

شعبانی فرد تصریح كرد: دشمنان باید بدانند كه ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار است و با روحیه خودباوری و اعتماد به نفس در 12 اسفند ماه آتی در پای صندوق های اخذ رای پایبندی خود را به آرمان های انقلاب به دنیا ثابت خواهد كرد. 

وی خاطر نشان كرد: تقویت تولیدات داخلی، امانت داری، حفاظت از بیت المال، افزایش تعامل و وحدت بیشتر، توجه به مسائل اصلی و زیر بنایی و پرهیز از ورود به موضوع های حاشیه انتظارات مردم از مسوولان است.

استاندار بیان كرد: سرمایه انسانی عظیم ترین سرمایه كشور است كه این مهم مورد نظر دولتمردان و مسوولان قرار گرفته است و آموزش های مختلفی نیز در حال اجرا است. 

استاندار همچنين ضمن تشكر از حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن گفت: مردم شجاع و فهيم ايران بار ديگر با حضور پر صلابت خود در 22 بهمن 90 دشمن را به چالش كشيدند و با حضور گسترده خود دشمن را وادار به عقب نشيني كردند.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی استانداری استان مركزی نیز در ادامه این نشست گفت: ارزیابی دستگاه های اجرایی به صورت نرم افزاری و با حضور میدانی كارشناسان انجام شد.

'سعید آقاصادقی' افزود: دستگاه ها در جشنواره شهید رجایی به لحاظ محور و شاخص های عمومی، اختصاصی، تكریم ارباب رجوع و تیم های گروهی موثر ارزیابی شدند.

وی ادامه داد: همچنین در این جشنواره دستگاه هایی كه به لحاظ ارزیابی معاونان استانداری استان مركزی برتر تشخیص داده شدند نیز تقدیر شدند.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی استان مركزی بیان كرد: ارزیابی دستگاه های اجرایی در سال 1390 از هم اكنون آغاز شده است و مدیران و كارشناسان می توانند با مراجعه به سایت منابع انسانی در خصوص آگاهی از روند برگزاری آن اقدام كنند.


 


در پايان اين جشنواره از مديران دستگاه هاي اجرايي برتر استان نيز تقدير شد.
لازم به ذكر است ارزیابی عملكرد دستگاه هاي اجرايي هر ساله از سوي استانداري ها و با همكاري دستگاه هاي اجرايي صورت مي گيرد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها