Portal_background_image

استاندارمرکزی :رویکرد دولت حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی است

زمانی استاندار مرکزی در جریان بازدید از چند پروژه تولیدی بخش خصوصی در حوزه دام و طیور و طرح های بهداشتی و درمانی در دست ساخت توسط خیرین سلامت در خمین، گفت: رویکرد و عزم دولت یازدهم حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای توسعه مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است.

زمانی استاندار مرکزی اظهار کرد: توسعه، عمران و بهره وری مطلوب با مشارکت مردمی امکان پذیر است.

فرماندار خمین نیز در این دیدار از سرمایه گذاری بخش خصوصی در ساخت و تکمیل بیمارستان 50 تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی در منطقه ریحان خمین با اعتبار300 میلیارد ریال خبر داد و گفت: این مرکز درمانی با تجهیزات استاندارد جهانی و فناوری روز دنیا در حال ساخت است.

سید مهدی ساداتی در باره احداث مرغداری دو میلیون قطعه ای در شهرستان خمین توسط بخش خصوصی اظهار کرد: 180 میلیارد ریال برای این پروژه که تا کنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، هزینه شده و 800 میلیارد ریال دیگر برای تکمیل آن در زمان مشخص شده هزینه خواهد شد.

وی، دامداری 30 هزار قطعه ای دام سبک با اعتباری افزون بر 85 میلیارد ریال را از دیگر پروژه های حال ساخت بخش خصوصی شهرستان خمین ذکر کرد و گفت: امید است با تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها تحولی در توسعه و اشتغال شهرستان ایجاد شود.

استاندار مرکزی در این سفر که نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استانی و محلی نیز حضور داشتتند، از مجهزترین بخش جراحی استان مرکزی که در بیمارستان امام خمینی (ره) خمین توسط یک فرد نیکوکار با اعتباری افزون بر 45 میلیارد ریال در حال ساخت است، بازدید کرد.

 معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها