Portal_background_image

استاندارمرکزی: روحانیون نقش بسزایی در تقویت اعتقادات جوانان و کاهش های آسیب های اجتماعی دارند

استاندار مرکزی روز گذشته در دیدار با اعضاء گروه مصباح الهدی، گفت:روحانیون نقش بسزایی در تقویت اندیشه ها و اعتقادات جوانان دارند.

محمدحسین مقیمی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای ارزشمند این گروه فرهنگی- مذهبی اظهار داشت جوانانی که برای این مرز و بوم سرمایه های ارزشمندی محسوب میشوند و به دلایلی گرفتار دام اعتیاد شده اند برای بازگشتشان به آغوش جامعه نیازمند صرف هزینه های هنگفتی از سوی دولت و مراکز خصوصی است که با اقدامات گروه مصباح الهدی شاهد بازگشت جوانان به مسیر درست بوده ایم.

ایشان افزود: باید اعتقادات مذهبی را در مردم بالاخص جوانان تقویت نماییم و در کارهای فرهنگی نگاهی عمیق و ژرف اندیشانه داشته باشیم، استاندار اظهار امیدواری نمود که در سال آینده بتوانیم برای کمک به فعالیتهای ارزشمند این گروه اعتباراتی را جذب نماییم.

در این دیدار مسئول گروه مصباح الهدی گزارشی از فعالیتهای این گروه ارائه نمود و اظهار داشت: این گروه با عضویت تعدادی از روحانیون استان از چهار ماه گذشته و از چهار روستای شهرستان شازند آغاز بکار نموده است و تاکنون 200 نفر از طلاب و روحانیون در این طرح ثبت نام نموده اند که از این تعداد 50 نفر پذیرفته شده اند.

وی همچنین تصریح نمود: در ماه محرم گذشته برای بیش از 3 هزار نفر از دانش آموزان برنامه های تبلیغی برگزار شده و همچنین در مراکز ترک اعتیاد و انجمنهای naنیز فعالیتهای مذهبی خوبی صورت گرفته است.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها